SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzych666 z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
Witam , Chcialbym sie dowiedziec czy jest jeszcze szansa na to zebym urosl pare cm ? , no wiec mam 17 lat 197cm , na poczatku gim mialem ok 187 w 1 klasie lo na poczatku 192 a teraz po roku 197 ile mniej -wiecej moge jeszcze urosnac? i czy w moim przypadku moge zaczac jakies cwiczenia na silowni bo slyszalem ze czasami jest tak ze jesli ktos jest mlody i cwiczy na silowni to przestaje rosnac czy to prawda?

koszykowka to nie tylko sport to rowniez moje zycie i sposob na przetrwanie ... slabi zawsze przegrywaja...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po co ci być jeszcze większym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51
Facet ty jesteś taki wielki i chcesz być jeszcze większy?

Ceń honor nad życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3446
To nie prawda! To tylko mit. Jeśli lekarz nie widzi żadnych przeszkód, to śmiało możesz rozpocząć przygode z siłownią :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
chce byc wyzszy bo zawodowo trenuje koszykowke juz od 10 lat i moze nawet za rok zalapie sie do reprezentacji i jest to dla mnie wazne.Mam jeszcze przy okazji jedno pytanie bo trener zalecil mi branie odzywek narazie tylko bialko zebym nabral troceh masy (waze 82kg) chcialbym 87 -89kg)czy to moze spowodowac zastoj w procesie mojego rosniecia w gore :D

koszykowka to nie tylko sport to rowniez moje zycie i sposob na przetrwanie ... slabi zawsze przegrywaja...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palma sabal, korzeń pokrzywy a tradzik.

Następny temat

Syf pod pachą :-/

WHEY premium