SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost, a siła?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to rozumniem jako trójbój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
Ja mam 177cm i rzeczywiscie czuje sie dobrym zawodnikiem

Choc wolałbym przynajmniej z 180cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7649
a ja uważam(nie wiem czy słusznie) że wzrost ma wpływ na siłe.Podam przykład.
Jeden facet ma 160cm wzrostu i 60kg wagi ,a drugi 180cm i 80kg wagi.Obaj mają taki sam stosunek wagi do wzrostu.Dla tego niższego 200% swojej wagi którą załużmy wyciska na plaskiej wynosi 120kg.Tego drugiego 200% wycisku wynosi 160kg.Ten pierwszy ze swoim stosunkiem wagi do wzrostu nie ma szans dojść do tych 200% wyższego.WIększy wzrost=większa waga=teoretycznie większ siła.

"Nigdy nie osiągniesz więcej
niż chcesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
według mnie siła ze wzrostem ma troche wspólnego ale naprawde niewiele.

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3768
Najgorsze jest to ze np. w oczach fumfli jak nie bierze sie tyle co oni w tym samym czasie to jest sie ci**, a nie ma tu wymowki ze zla genetyka (jak to rani ambicje i zaraz wkur*** ).
Tak wogle to jeszcze inny przykład przytocze... w wieq 14 lat rozpoczalem swa przygode z silownia, cwiczylem przez 2 lata, potem przerwa na 2 latka (sporadycznie bywalem na silowni ale to nie warte nawet wspominania), pol roq temu wrociłem na siłownie i zaczalem zabawe odnowa... z tym ze dolaczyl sie do mnie taki kumpel co nigdy nie cwiczyl (noo wyzszy o 2 cm ale to nie wiele)... Koles mnie dogonił mimo iz czesto jego sniadanie czy obiad przed treningiem to sucha bułka . Dodam jeszcze ze kolega zaden byk, zwykły blady ektomorfik. Heh czli moim przeznaczeniem jest bycie zawsze w tyle wyglada na to ze mam bardzo spaczone geny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Ja mam 178 myśle że super wzrost to 180cm , mam brata niższego odemnie okolo 165cm waga 75 kg a ciska na płaskiej 150kg , fakt kiedys był na saa ale potme przestał ćwiczyc itd spadło ale nadrobił

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
forum filozoficzne nam sie robi

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba lepiej podyskutowac na normalny temat, wymienic sie opiniami niż pisac codziennie "wstałem" ..."zjadłem" .... "po treningu", nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
czy to jest normlany temat wymiana opini?

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Raczej nizsi sa silniejsi. A dla czego? bo maja krótsze rece... to mowi samo sa siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porady prawnika

Następny temat

ławka skosna--czy warto zainwestowac?

WHEY premium