SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzorst

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214
Witam.

Przez jakiś czas szukałem w jaki sposób mogę urosnąć. Znalazłem TO. Mam 17 lat i 1,69m wzrostu. Dla mnie to troszkę mało. Więc biorę się za siebie i mam w związku z tym mam pytanie:

Zamiast kupować kwas foliowy, witaminę D osobno to czy mogę kupić Vigor Complete? Zawiera on 200ug kwasu foliowego (100% dziennej dawki), 5ug witaminy D (100% dziennej dawki). W prawdzie wapnia ma zaledwie 162mg, ale to akurat mogę uzupełnić poprzez inny preparat, tylko z wapniem.

Czy bylibyście w stanie podać mi jakąś dobrą odżywkę/suplement z dużą ilością argininy? Znalazłem coś TAKIEGO, ale nie wiem czy się nada. Jeśli miałbym robić jak autor tamtego tematu to musiałbym łykać dziennie 3000mg, czyli 6 takich tabletek, to 1 opakowanie starczyłoby mi tylko na 8 dni.

Pozdrawiam.

@Edit:
Pierwszy post i pierwsza literówka w temacie >,<, wybaczcie.

Zmieniony przez - adam33 w dniu 2012-04-12 21:26:23

Zmieniony przez - adam33 w dniu 2012-04-12 21:35:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Wzrost to w 99 % sprawa genetyki. Branie jakiś wymyślnych farmaceutyków niewiele tutaj zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
JEst to mozliwe ale sama arginina nie pomoze, aby hormon wzrostu podskoczyl tak abys podrosl 1-2 cm potrzebujesz 2 aminokwasow w roznych postaciach np

Piroglutaminian Argininy , L-ornityna

lub

Piroglutaminian argininy , l-lizyna

W suplemencie moze byc maksymalnie ejdna ( l ) poniewaz za przyswojenie odpowiadaja te same receptory i nic z tego nie bedzie.

Biorac to przez okres 14 dni masz szanse podskoczyc 1 - 2 cm potem musisz zrobic przerwe 4-5 miesiecy przed nastepna proba. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
może mała wymianka chętnie sie zamienie 178cm pasuje ? hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
wracajac do twojego zaprezentowanego suplementu - Nie nada sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214
@Ashardon:
Spróbuję, przekonam się na własnej skórze.

@remsonq:
Czemu tylko przez 2 tyg? Można powiedzmy, przez 1 miesiąc? W tym poradniku ludzie tak robili.
Poszukam jakieś odżywki z tymi składnikami co mi podałeś.

@cent75:
Chętnie :D, wyślij mi swój wzrost na PW, a ja wyślę Ci swój.


Ale interesuje mnie też ten wigor, akurat mam w domu i myślę, że może się nadać, ale wole się upewnić.

@Edit:
A znalazłem takie COŚ, czy to się nada? Łykałbym 2g dziennie, czyli 4 kapsułki, wystarczyłby mi to na 25 dni i po tym skończyłbym kurację.

Zmieniony przez - adam33 w dniu 2012-04-15 20:32:21

Zmieniony przez - adam33 w dniu 2012-04-15 20:56:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Słyszałem kiedyś, że Jordan bodajże wisiał na drążku codziennie i przez to rzekomo jego wzrost uległ zmianie ale nie wiem na ile to prawda a na ile mit

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2080
Dlatego ze te 2 aminokwasy dzialaja do 10 dni. Organizm sie przyzwyczaja bardzo szybko. W temacie Jak Zwiekszyc Wzrost v2 masz wszystko opisane.

Sprawdzona odzywka jest Ultimate Nutrition APL ( Arginine Pyroglutamate Lysine ) ktora bodajze jest w sprzedazy w sklepie SFD

Bierz 6-7 tabsow dziennie 30 min przed snem na pusty zoladek ( 4 h przed snem nic nie jedz ) przez 10 dni a powinienes odnotowac conajmiej 1cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 214
Kolejne pytanko, chciałbym jakoś też zacząć się ruszać i w ogóle. Na basen chodzę, zamierzam biegać jeszcze, robić pompki i brzuszki oraz zacząć trening hantelkami w domu na zwiększenie hormonu wzrostu. I jakie są najlepsze ćwiczenia? Z tego co wyczytałem to dużo serii, mało powtórzeń i 75% maksymalnego wysiłku (nie wiem jeszcze co to jest). W TYM temacie trochę się dowiedziałem, ale nie mam sprężyny do ćwiczeń. Znacie jakieś ćwiczenia na to? Albo jakąś stronę z ćwiczeniami na wzrost hormonu wzrostu?

Zmieniony przez - adam33 w dniu 2012-04-16 20:29:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Całkowity brak apetytu

Następny temat

Woda w kolanie . będę mógł grać?

WHEY premium