SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Ricksonem Gracie - NOWY!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Dzięki za wywiad

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Heh uwielbiam Fedora za to ze jest w walce i przed jak lodowka, a w swoich wypowiedziach i zachowaniu skromny jak nikt inny. Raczej nie ma szans, zeby Fedor wciagnal sie w jakies biedne dyskusje i wyzywanie Ricksona do walki. To jest zawodnik z klasai do pewnego poziomu sie nie zniza. Ale ciekawe kiedy Rickson zglosi swoje zainteresowanie walka z Fedorem, chyba ciezko bedzie Fedorkowi zasluzyc na ta walke, przeciez musi jeszcze wiele osiagnac :>.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Fedor jest nie tylko wielkim fighterem w ringu, ale także w zyciu. Jego pokora i szacunek dla przeciwnika podkreślają jego klasę i profesjonalizm. Wczesniej napisałem, ze Rickson jest mocny ale w gębie. Teraz twierdze, ze nawet w tym nie jest mocny. Jeżeli twierdzi, ze Saku jest przeciętnym graplerem i uderzaczem to co w takim razie powie o członkach swojej rodziny, która Sakuraba tak klepał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30613 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270739
szkoda gadać.
Mam nadzieje ze mu Saku przetrzepie dupsko jak sie da,chciałbym żeby go poddał

Fiodor pewnie nie będzie komentował tych bredni...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwaniakowanie Ricksona cwaniakowaniem,ale cos musi byc w tym typie.Dziwne ze kazdy kto miał mozliwosc z nim pocwiczyc wyraza sie z szacunkiem i wielkim zachwytem o tym człowieku i jego technice.
Gadka jest tylko budowaniem jego wizerunku marketingowego bo jak wiadomo wszystko na tym swiecie kreci sie wokół dup i pieniedzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1608
Wywiad najprawdopodobniej spreparowany, po co tyle krzyku... Jestem pewien, ze Rickson nie jest takim idiota.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Rickson po prostu połamał mi nadgarstki. Od zawsze jestem w każdej walce za Saku, ale (o ile dojdzie do tej walki) teraz to chciałbym zobaczyć ciężkie KO na Rikim. A później żeby Fiodor wpadł Rikiemu do jego sali i też mi napukał.

Immortal, żaden z Gracie'ch nie klepał Sakurabie. Royler - walka poddana przez sędziego. Royce - towel thrown. Renzo - kontuzja. Ryan - decyzja. Nie było klepania.
Po namyśle zmieniam zdanie - chciałbym, żeby Rickson odklepał Sakurabie.

Niestety, jestem przekonany, że do tej walki nie dojdzie. Riki tylko gada pod publiczkę, a jak przyjdzie co do czego, to i pretekst do odmowy się znajdzie...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Niestety, jestem przekonany, że do tej walki nie dojdzie. Riki tylko gada pod publiczkę, a jak przyjdzie co do czego, to i pretekst do odmowy się znajdzie..." - TYPOWY kozak

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Wilk80 trochę niejasno sie wyraziłem. Pisząc "oklepał" nie miałem na myśli, że ktoś z Gracie "odklepał", ale że Sakuraba poprosto dał im niezłą szkołę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Mogłeś napisać, że ich sklepał, wtedy by nie było nie domowień. Skończcie już ten temat klepania

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Elementy akrobacji a waga, pare pytań

Następny temat

Kto interesuje się wrestlingiem ?

forma lato