SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Adamem Domazerem - KiF

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2531
Adas1991 dziwny jakis koles jestes, chyba sie sam juz gubisz w tym co piszesz

Trenuj Do Końca Do Upadłego Bo Życie To Walka By Dążyć Do Czegoś!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3721
naprawde swietnie zapowiadajacy sie zawodnik, Adaś tylko tak dalej!!

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
Adam nic się nie przejmój.Musisz być jak "szyba z wycieraczką" co powiedzą to spłynie.Szkoda stawów jak na taki wiek.Kiedyś też podobne leszcze wytworzyły presję,a ja sie za wszelką cenę chciałem im udowodnić.Olej,wogóle stwierdzam,zę lepeij do neta nie zaglądać,bo tu same panienki siedzą.
Wiesz ja npwraca powoli do strongman i choć na dzień dzisiejszy nikt nie postawił by na mnei złotówki,to jeszcze leszcze zobaczą.
POzdrawiam i pamietaj "szyba z wycieraczką" ;)

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003
co niektorzy maja tutaj bujna fantazje

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
wasi rodzice powinni jak najszybciej zerwac umowe z neostradą (m.in do Dybator)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
nie, nie mam bujnej fantazji, no,ale po cholere robicie presję?
No po co, jak ktoś jest wrażliwy to mozecie tego bARDZO żałować, bo np jak ja potrafie sie zawziać i mozę nie przypomniał bym sie za rok, ale za 10 lat i zapłacilibyście za wyrządzone kżywdy,wiec nei radze, pozatym po co sie sprzeczać.
tal mnei Adam to super chłopak,choć go nei znam, pozatym ja ciagle noszę siez zamiarem powrotu do strongan i to,że teraz podnoszę niezbyt wygórwane cieżary wcale nie świadczy o tym,ze nei zostane np mistrzem świata.
Już dawno bymzaistniał,ale szkoda mi zdrowia i tyle.
Poprostu jak ktos jest mega uparty (czytaj Ja) to mozę wszystko,nawet rzeczy nei realne dla zwykłych śmiertelników (czyt. Wy)
POzdrawiam,
P.S mam Toyę

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Czasami i tak trzeba ;p

Po co? Lansować się i podkręcać wyniki? Jaki to ma sens? To ma wzbudzić u kogoś podziw?
Adam wyróżnia się ale dziwnym zachowaniem. Jeśli uważasz Adasiu, że oskarżenia co to twoich wyników siłowych są bezpodstawne to zrób jeden jedyny konkretny filmik, w którym pokazujesz jakie obciążenie jest użyte i tym samym umieszczając go zamkniesz gęby wszystkim krytykom. No ale wątpię żebyś taki filmik wstawił, bo niby po co masz nam cokolwiek udowadniać? Prawda? Jesteś zapewne typem człowieka który nikomu nic nie musi udowadniać i nie liczysz się ze zdaniem niedowiarków. Jeśli mam racje i nie musisz nic udowadniać to BŁAGAM WYJAŚNIJ JEDNĄ RZECZ KTÓREJ NIE POJMUJE po co chcesz startować w zawodach strong man?

Zmieniony przez - Przymszy w dniu 2009-03-05 22:30:46

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003
ktos tu sie juz odgraza tylko po co??

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Dybatorze powiedz nam czy w końcu udało ci się UDOWODNIC tym wszystkim to co mialeś zamierzone ?
Widze że jest tu kolejny przykład Adasia, tj. osoby która za wszelką cene chce udowodnić że jest "lepsza" od innych?
On przynajmniej zakładał lewe konta, a ty (w sumie nie znamy cię) piszesz nam to w "twarz"...
Według ciebie ty jesteś mega uparty? i tu się bardzoooo mylisz. Jestem pewien że połowa forum jest bardziej uparta od ciebie, pełna pasji i uwielbienia do tego co robi. Po twoim opisie w profilu widzę, że zamiast osoby upartej jest ktoś kto tylko dużo gada...

Zmieniony przez - IboK w dniu 2009-03-06 06:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 543 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5364
dybator po co robisz znowu zamieszanianie.Wszystkim chodzi o To ze Adam podaje wyniki,ktore w rzeczywistosci nie jest w stanie podniesc.Wszyscy sie ze mna zgodza,bo jesli to byla by prawda to zostalby umieszczony filmik o ktory uzytkownicy juz dawno prosza Adama.Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciaknie Leżąc Niepełnosparni

Następny temat

Mariusz Pudzianowski kontra Bokser (maszyna)

WHEY premium