SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Adamem Domazerem - KiF

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Gadałem z Adamem i powiedział że na dniach zrobi filmiki i wkleję je do tego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
Slyszalem ze pisze do chlopakow ze SM na naszej klasie z prosbą zeby mu sie wpisywali jaki to jest ambitny i silny jak na swoj wiek,teraz jeszcze ten art.kowadelka po 180kg biega i przysiady 300kg buuuuuhaha huhahahaha.smieszny typek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12609
Skoro kowadełka sa w liczbie mnogiej, to znaczy, ze chodzi o walizki, czyli spacer farmera. Kooorva a przebiec z dwiema 180kg walizkami to zawdnikom w PPSM jest zaj.iscie ciężko, wiec sorry w to nigdy nie uwierze. Z resztą myślę, że Guma będzie robił zawody w Lublinie na wiosne(poziom nie jest zły, prawda Ibok) to zapraszam Adama zeby się zgłosił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Panowie przystopujcie.
Nie macie najmniejszych podstaw aby goscia obrazac, osmieszac itp.
Grabek powiedZial ze da filmiki wiec skonczcie.

Grabek - koniecznuie daj znac jak beda filmy.
Tez jestam bardzo ciekawy jak to wyglada w realu (nie na papierze)

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Mam takie malutkie pytanko? a mianowicie odnośnie tych naszych "zarzutów", widziałem opis na NK Adama i tak mi się skojarzyło... "Zeby komus cos udowadniac, ten ktos musi byc kims" ? czy ten opis odnosi się do w/w sytuacji?

Adamie lub Grabku powiedzcie że moje skojarzenia są mylne...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
czekamy z niecierpliwoscia na film,zwlaszcza na 300kg w martwym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
troche chlopaka fantazja ponioslaalebo redaktor to stuningowal...martwy ciag 300 kg a kowadelka 360 kg biegiem?mialby problemy by je oderwac od ziemi...:).
215kg w lezeniu tez malo prawdopodobne....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2583 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20982
Adamie lub Grabku powiedzcie że moje skojarzenia są mylne...?

Mnie do tego nie mieszajcie Też widziałem ten opis u Adama, ale na Gadu-Gadu... Zobaczymy... Jak da filmiki to się wszystko wyjaśni... Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Spokojnie Panowie!
Beda filmy - bedzie jasna sprawa
Nie bedzie = ściema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1392
Osobiście wątpię w te wyniki, ale należy być ostrożnym w tego typu przewidywaniach i ewentualnej krytyce mając choćby na uwadze bezpardonowe swego czasu ataki na Bubu. Myślę, że parę osób do dzisiaj czerwieni się ze wstydu za tamtą sytuację.

Wracając do tematu - czekamy na filmiki, sprawa się rozstrzygnie.

"Jeśli do przerwy przegrywasz 0-3 nie możesz wierzyć w cuda, musisz wierzyć w siebie,,,"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciaknie Leżąc Niepełnosparni

Następny temat

Mariusz Pudzianowski kontra Bokser (maszyna)

forma lato