SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki estriadol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 683
1.WIEK: 39 lat
2. WAGA: 89 kg
3. WZROST: 180cm
4. WYMIARY:
Nie potrzebne mi
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kilka lat temu 4 lata , teraz rok bez przerwy.
6. DIETA:
-białko: 2,5 g
-węglowodany: 4,5-5g
-tłuszcz: 1-1,2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zero
8. TRENING: 4 razy w tygodniu. Góra/dół
9. CEL CYKLU: Poprawa sylwetki, dorzucenie mięsa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:--
11. POZIOM BF%: ok 14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg
-przysiad: 120kg
-martwy:150 k

Witam wszystkich jestem na cyklu test enan 250 e4d poniedzialek i czwartek wyniki badań na cyklu wysoki estriadol norma 11-44 mój wynik 106 ogarnołem ari. Rozpisze mi ktoś jak go brać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94879 Napisanych postów 364877 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670332
Trzeba było exe daj max dwa dni po pół a następnie 1/4 3 razy w tyg po jakiś 3 tyg powtórzył badania i ew koryguj dawkę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
Moje zdanie jest trochę inne niż Rafała Dla mnie E2 UP w czasie masy to wielki plus, x1 czy x2 razy podniesiony powinien być Chyba że ktoś czuje jego skutki uboczne to wiadomo Taka rozpiska jak napisał Rafał będzie ok Jednak I tak uważam że zbyt wiele osób skupią się na zbijaniu E2 czy prolaktyny mocnymi środkami a towaru biorą jak panienki Jak się dobrze czujesz to nie zbijaj przecież E2 jest bardzo dobre dla wzrostu twoich mięśni
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 502 Na forum 167 dni Przeczytanych tematów 5226
Uriel_
Moje zdanie jest trochę inne niż Rafała Dla mnie E2 UP w czasie masy to wielki plus, x1 czy x2 razy podniesiony powinien być Chyba że ktoś czuje jego skutki uboczne to wiadomo Taka rozpiska jak napisał Rafał będzie ok Jednak I tak uważam że zbyt wiele osób skupią się na zbijaniu E2 czy prolaktyny mocnymi środkami a towaru biorą jak panienki Jak się dobrze czujesz to nie zbijaj przecież E2 jest bardzo dobre dla wzrostu twoich mięśni



Popieram w 100%.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 683
Panowie jednak kolega przywiózł mi exe wiem że jest słabsze rozpisze ktoś jak brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
Misiek...
Panowie jednak kolega przywiózł mi exe wiem że jest słabsze rozpisze ktoś jak brać?




Ale exe jest zabójcze dla twojego E2 a to ogromny plus dla tego środka po za tym nie obniża Igf-1 a czasami nawet go podnosi Tylko pytanie czy czujesz z tego powodu jakieś skutki uboczne? Bo jeśli nie to nie zbijaj bo to nie da ci nic po za zmniejszeniem przyrostów Po za tym branie exe do takiej małej ilości towaru mija się z celem Ale jeśli już czujesz jego skutki weź przez 3-4 dni 1/4 tab i idź na badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 683
Czuje skutki samopoczucie fatalne, i ogromne problemy ze snem co przekłada się na regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 389 Napisanych postów 118 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1883
Więcej jak 1/4 tab bym nie brał masz exe więc masz super środek Ale dziwi mnie to że to twój pierwszy cykl bierzesz 250mg c4d i ty czujesz się źle Może powodem jest coś innego Dla mnie totalny bez sens dodawania tak silnego środka jak exe przy takiej dawce testosteronu i przy takich wynikach E2 No ale twoja sprawa zrobisz jak będziesz chciał Jeśli moja wypowiedz co do dawki ci pomoże się czuć lepiej Fajnie jak byś napisał bo naprawdę musisz mieć pecha jak ty czujesz takie E2 to doping nie dla ciebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 683
Obniżyłem E2 wkoncu czuje się lepiej dzięki za pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolone

Następny temat

Wasze przygody z hematokrytem

WHEY premium