SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyskok do siatkówki C.D. treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, jestem po treningu na siłe nóg (5tyg.) oraz tygodniu jeżdżenia hardcorowego na nartach :P:P. (wsumie nie wiem co bardziej wykańczało :P:P)

Siła nóg wzrosła naprawde fajnie. I teraz chciałbym tydzień aeroby wraz z jakimś treningiem na szybkość mięśni, bo sama siła nie bierze udziału w skoczności.

Mam pomysł taki:

tydzień ćwiczeń dzień w dzień na szybkośc nóg - tylko nie wiem konkretnie co ćwiczyć, myśle nad czymś takim, ale to ciągle jest tylko jedno ćwiczenie.




podczas tego tygodnia chcąc nie chcąc będe dużo pływał i biegał (dzień w dzień)

mięsnie brzucha skośne też 7x w tyg. walnąć :P

Drugi tydzień mam plan żeby grać 7x w siatkowke. I w tym czasie robić jeszcze jakieś ćwiczenia poza skośnymi brzucha, raz w tyg może 2głowe zrobic?

2 dni przerwy No i 3 tydzień trzeba było by już być gotowym do gry :D
Jak myślicie dobry pomysł ??
jakieś korekty, mała pomoc ??
pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
up??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dzien w dzien szybkosc? zapomnij
a co myslisz ze bez ciezarow to nie obciazasz miesni/ukladu nerwowego?
a siatkowka 7x w tyg? wiecej zlego niz dobrego
ile tej sily zrobiles? jak wygladal trening silowy? narty mozna sobie w d... wsadzic bo tu robiles raczej wytrzymalosc ktora tylko przeszkadza przy treningu szybkosciowo/silowym
ja mimo wszystko nie odpuszczalbym silki, nie musisz robic chamskiej sily, ale np podrzut, wyskoki ze sztanga i dopiero pozniej/do tego szybkosc
czyli przede wszystkim sprinty, skipy i wlasnie jakies wskoki na skrzynie, to co wade robi itp ogolnie plyo
2 tyg to ogolnie malo czasu ale ja tak to widze
ps. miesnie brzucha to tez normalne miesnie i potrzebuja regeneracji, moze nie tyle co plecy i nogi ale dzien w dzien to kiepski pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do mieśni brzucha kilka tych szkoł jest

A6w - codziennie
ABS - chyba 3 czy 4 razy w tyg
i traktowac jak zywkly miesien - 2 razy w tyg

Siłe robiłem 5tyg, 2 razy na tydzień ;D wiem powinienem robic raz w tygodniu, ale ze czasu malo było to robiło sie 2 :D

Trening hmm, ogólnie męczący :D
były
siady
hack
wykroki ze sztnagą
wpięcia stojąc
prostowanie nóg w siadzie
mc
żuraw
uginanie leżąc
wzniosy na łydki ale bez obiciązenia


To mówisz zostawić raz w tyg siłownie i robić 3-4 razy plyometryczny tak ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
silownie zostaw ale tak jak napisalem, pod katem dynamiki bardziej - te cwiczenia co wymienilem
co do brzucha kilka szkol jest ale to nie oznacza ze sa dobre, a6w jest przereklamowane
no trening mocno przeladowany, nie wiem po cholere wyprosty w siadzie i uginanie lezac, nogi pod wyglad robiles? cwiczenia typowo izolowane
mysle ze 1x silka 3x plyo jakos tak to powinno sie zgrac, pamietaj ze przed plyo musisz byc wypoczety takze nie rob tak ze np we wtorek silka a sroda plyo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okej dzieki wielkie mam na dzieje że pływanie i bieganie nie bedzie przeszkadzac przez te 2 tyg.

ŁAP SOGA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
napewno bedzie takze kontroluj zmeczenie organizmu, duzo spij, jedz, pij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thxior
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiękrzanie siły, bez zwiękrzania masy ... możliwe ?

Następny temat

Split oparty na HST?! Moderatorzy zajrzyjcie.

WHEY premium