SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyrostek robaczkowy(usunięcie jelita ślepego)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 391
Witam
otóż jak w temacie, miałem operację, wycieli mi wyrostek 12 kwietnia
a o to moje pytania co do tego .
Kiedy będzie można zacząć powoli ćwiczyć ?
Po jakim czasie znów można zacząć brać suplementy typu białko, kreatyna?
Zacząć normalnie jeść, powrócić do diety ?
Na początek myślę że najlepiej będzie jak będę masował, czyli tylko był na diecie która pomoże mi przytyć, a do tego brać białko itd.
Myślę że będę mógł zacząć jeść, jak na diecie Ponieważ nie chciałbym stracić kilogramów no i żeby mieć jakąś letnią sylwetkę :)
długo już nad tym pracowałem no i nie chcę stracić tego ....
Liczę że odpiszecie na moje pytania i dacie jakieś sugestie dobre rady :)
Pozdrawiam !!

now that don't kill me can only make me stronger

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Dietę masową będziesz kontynuował wtedy, kiedy zaczniesz ćwiczyć, bo tylko wtedy spełnia swoją rolę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Co powiedział lekarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 391
Właściwie jak to lekarze u nas nic konkretnego nie wiem tylko to żebym się teraz nie przesilał ... Ja wiem tyle co nic .. co z jedzeniem itd ... właśnie chciałbym usłyszeć odpowiedzi na te pytania ^^

now that don't kill me can only make me stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
miałem cięty wyrostek w wieku 13 lat i pamiętam że 3 miesiące nie mogłem ćwiczyć na wf.

' Nie poddawaj się. Znieś cierpienie dzisiaj i żyj do końca życia jako mistrz.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 153 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4316
co do zarcia to napoczatku ostroznie, mi lekarz po wycieciu wyrostka kazal przez 2 tygodnie dnie maxymalnie lekkastrawna, pamietam jadlem jakies obrzydliwe kleiki na poczatku, potem zaczalem jesc jakies biszkopciki, a kanapki odwazylem sie zjesc 10 dnia dopiero... 15 dnia z kolega udalem sie do maka to pareset metrow od domu, to musialem pedem leciec bo mnie strasznie pogonilo.. co do cwiczen to mysle ze sam poczujesz ten moment mysle ze miech to minimum przerwy, szwy sa wyjmowane po 7 dniach, czyli mysle ze okolo 3 tygodnie od wyjecia szwow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Pamiętajmy, że szwy zdejmuje się wyłącznie z powłoki skórnej, a jej stan nie może być jedynym wyznacznikiem, który mówi czy ćwiczyć, czy nie. Pozostaje jeszcze sprawa jamy brzusznej, a ta goi się zdecydowanie wolniej. Lepiej odpuścić treningi siłowe na 3-4 miesiące, niż narazić się na konsekwencje, choćby w postaci przepukliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 391
No ok to tak z 2 miesiące wytrzymam ;) szybko się goje. Kiedyś też mnie zszywali i co wiem że po niecałych 2 miesiącach już nic mi nie było. Ja już po 9 dniach jem normalnie tylko w małych ilościach i wszystko jest ok. nie odczuwam już bólu normalnie się poruszam i schylam. tylko nie dam rady biegać i wysiłek fizyczny. A co do diety będzie można ją zastosować ? Zacząć brać odżywki znów ?? i masować ? Żeby nabrać tłuszczyku. a w czerwcu bcaa czy kreatyna i cykl ;) Właściwie kiedy będę mógł brać odżywki ? A no i czy współżycie seksualne teraz niczemu nie przeszkadza ? A co do kąpieli jeszcze można normalnie bez żadnych opatrunków na ranie ? czy lepiej naklejać podczas kąpieli ?

now that don't kill me can only make me stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Z seksem, choćby do czasu zdjęcia szwów również należałoby przystopować, a i później bez nadmiernych szaleństw.

Ranę, podczas kąpieli, chroń jakimś opatrunkiem. Jej okolice możesz przecierać lekko zwilżoną gąbką.

Co do kwestii diety. Na Twoim miejscu trzymałbym zbilansowaną, ani na minus, ani na plus. Zalejesz się niepotrzebnie tłuszczem, a nie o to przecież chodzi. Odżywki i suplementy odstawiłbym do czasu wznowienia treningów.

PS. Czerwiec, to może być zdecydowanie za wcześnie. Lipiec-sierpień.


Zmieniony przez - Ashardon w dniu 2012-04-21 11:03:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 391
ej no bez przesady 2 miesiące ;) starczy jak dla mnie :) powoli zacznę przystosowywać organizm do wysiłku fizycznego ;) a czemu nie ? właściwie ja nie mam tłuszczu . tak stwierdził lekarz jak rozcinał mój brzuch że same czyste mięso i właśnie chcę tego tłuszczyku aby móc później z czegoś ćwiczyć ;) a już mi zdjęli szwy, chodzi teraz o dietę czy będę mógł ją teraz trzymać i czy nie będzie jakiś problemów ? a co do białka zacznę brać w późniejszym czasie. Zawsze bardzo szybko dochodzę do siebie po jakiś zabiegach.

now that don't kill me can only make me stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Twoje zdrowie, Twój wybór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 391
Co racja to racja ... tylko jedno mnie zastanawia od kiedy będę mógł kontynuować dietę ;/ Dziękuje wszystkim za rady :)

now that don't kill me can only make me stronger

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol miedzy lopadkami, meisnie, czy kregoslup?

Następny temat

Powiem tak ....

WHEY premium