SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadwrażliwość jelita grubego - IBS, zaparcia, jelita, pasożyty

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
Witam wszystkich którzy mają problemy z jelitami. Miałem nadwrażliwość jelita grubego - IBS, zaparcia, problemy z jelitami, pasożyty, grzyby, wirusy, bakterie. Wszystko to było spowodowane bardzo złym jedzeniem (dietą). Czułem się fatalnie. Często bolała mnie głowa. Po prostu sam organizm się zatruwał, ponieważ nie były drożne jelita. Jelita nie pracowały odpowiednio. Na twarzy byłem zielony. Rzadko chodziłem do ubikacji. Jeździłem do różnych lekarzy, i brałem różne środki farmakologiczne i przeczyszczające, ale żaden nie mógł mi pomóc. Byłem u kresu załamania nerwowego.
Dzięki pewnej lekarce moje życie się zmieniło. Dzięki leku ziołowemu które mi podała, całe paskudztwo zaczęło ze mnie wychodzić, wszystkie pasożyty (glisty), kamienie kałowe, wszystkie zanieczyszczenia ,które we mnie siedziały. Po 2 tygodniach poczułem się jak nowo narodzony. Wszystko wróciło do normy. Ten lek to COLVADA. Dziękuje tej lekarce że uratowała mi życie.
Środek ten jest bardzo dobry i polecam go każdemu. A przy tym jest nie drogi. Jeżeli by ktoś był nim zainteresowany to proszę dzwonić: 605 282 129. A to moje gadu-gadu 106 46 907.
Jest to środek oczyszczający organizm. Naturalny i bezpieczny.

Pozdrawiam
2

AleksG

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
"Jeżeli by ktoś był nim zainteresowany to proszę dzwonić" w jakim sensie zainteresowany? Jezeli chodzi o sprzedaz to temat troche nie na miejscu
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uraz stawu skokowego

Następny temat

Zaburzenia wzroku i zmęczenie po alkoholu

WHEY premium