SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki początkowe???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11442

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zaczynałem mając 16 lat ważyłem 59kg wycisnołem 50 kg lecz powiem że to nie liczy się od ilu się zaczyna bo moi koledzy zaczynali od wiekszych ciężarów a teraz to ja podnosze więcej bo przez 4 lata dołożyłem sobie 100kg do klatki tylko waga pozostała prawie bez zmian waże tylko 63 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 198
Ja w wieku 15 lat wadze poniżej 50 (47- 50) wycisnąłem 60 (ale wcześniej też sobie na chacie ćwiczyłem i miałem duuużo remontów w chacie i na działce a przeniesienie samemu 6 palet worków cementu to nielada sztuka heh

Jest dobrze gdysz nie jest źle !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8595
Pierwszy raz wyciskałem mając 15 lat. Przy wadze 51 kg. wycisnąłem 46 kg.

Krzychu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8569
13 czy moze 14 lat (1 kl gim) niepamietam ile dokladnie lat wtedy mialem waga 60-64 kg wzrost ok 184 cm
wycisnolem wtedy cos ponad 60 kg 2x z mala pomoca jakiegos typka

lol...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
ja pierwszy raz na siłowni w wieku niespełna 16 lat wycisnąłem 90kg przy wadze ok. 75kg i wzroście 184cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
kur!@A mac juz denerwuja mnie Ci sciemniacze co gadaja ze tyle podnasza. PO ch@!j tak gadacie. Zaraz pewnie ktos powie ze to ja jestem cienias ale mysle ze to wy wymyslacie te wyniki.Porzezbicjie sobie jescze troche w gównie i jak wyjdziecie z pampersa to dajcie znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
no oczywiscie nie wyszyscy sciemniaja i tym gratuluje sczerosci. A tak a propo to zartowałem sobie ale czasami duzo osób tak gada i to mnie denerwuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
ja niestety nie ściemniam, zawsze bylem silniejszy od kolegow. coz poczac wierzysz czy nie to nie moja sprawa, nie mam powodow, zeby zmyslac. sorry z urazona ambicje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1613
ale warto dodac, ze przez pare miesiecy wczesniej cwiczylem hantlami i pompowalem 100-400 powtorzen dziennie, wiec miesnie juz dostaly odpowiednie pobudzenie do ciezkiej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze morzna to prawdzic ile wyciska z tabel zawodow moj rekord to 245kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozmnazanie dzialów??

Następny temat

Czy mamy tu mistrza???

WHEY premium