SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MPM w trójboju jakich wyników można się spodziewać?podajcie wage i wyniki!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
Cześć mam pytanie czy ktoś wybiera sie na MPM w trójboju? jakie wyniki robicie?ja startuje w 90. Mysle ze ja juz jestem gotowy ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9047
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
wyniki sa sprzed pol roku wiec nieaktualne oczywiscie bez sprzetu....a to ile zrobie bedzie niespodzianka;) mam nadzieje ze i dla mnie! a co Tobie sie takiego stalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Ełczanin Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Ełczanin
Widzę że namawiasz innych do wpisywania swoich wyników ,a sam tymczasem nic nie podajesz.Mało tego nawet dwa dni temu wykasowałeś wszystko ze swojego profilu.Dziwną masz strategię rozpoznawanie potencjalnych rywali.

NIEŁADNIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
hihi to nie tak dokonca...;) wyniki sa nieaktualne znaczy sie stare...a uzupelnie dopiero po zawodach. Zapomnailem wogole o tym profilu;) no wiec powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Jeśli stare to proszę wpisz teraz w tym temacie swoją wagę i orientacyjne nowe wyniki.
Przecież od innych tego oczekujesz.

I nie ściemniaj że zapomniałeś o profilu,bo wczoraj wykasowałeś z niego wszystkie wyniki.Pozostawienie starych wyników w profilu byłoby o wiele lepszym posunięciem z punktu strategii startu.

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2005-11-09 19:53:26
...
Napisał(a)
Usunięty przez W Z O R EK za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9047
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 986
no jak mowilem ze skasowalem wyniki poniewaz byly stare a nowe dam tuz po zawodach... beda potwierdzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
OK
Ale dalej nie rozumię dlaczego nie chcesz wpisać swoich wyników,a od innych tego wymagasz.
Jest to poprostu śmieszne,wygląda na to że boisz się coś napisać a pózniej tego nie zrobić.
A przecież to jest sport i nie zawsze masz ten max.
Ale to Twoja sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Doktorze HARVESTER_
A czy Ty chociaż wiesz co tu napisałeś,bo mi to wygląda na lekkie zmiany w kręgosłupie a raczej w małej jego części.
Mniej więcej co trzeci Polak ma różne zmiany w budowie kręgosłupa,a wynika z coraz większego braku ruchu oraz sposobu odżywiania.
Powinieneś szybko dojść do siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny

Następny temat

Ile razy w tygodniu

WHEY premium