SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki i prozba o pomoc :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

39

Waga

88

Wzrost

179

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

113

Obwód uda

66

Obwód talii

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

bialko 3 wegle 3,3 tl 0,5do1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

split

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do tycia i chudniecia

Stan zdrowia

b.dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

1900

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1267
Witam serdecznie ..jestem na enan 250mg co 5 dni .Aktualnie to 10 tydzien z 16 zaplanowanych. Do teraz wsztystko szlo bardzo dobrze,wyniki byly robione ostatnio 3 tygodnie temu i prolaktyna byla podniesiona i estro tez ale nie byly to duze ilosci no i czujem sie swietnie wiec nie panikowalem .....5 dni temu wyjechalem z kobieta na wakacje do Niemczech no i pierwszego wieczora poczulem zmeczenie nastepnego dnia totalna zamulka .....do dzisiaj libido spadlo zmeczenie i brak motywacji.....kobieta jest wsciekla.:) Na szybko poszukalem laboratorium i zrobilem wyniki ,ktore wkleje pod tekstem .Wyniki poszly znaczaco w gore. Bardzo prosze o pomoc w jaki sposob zmiejszyc wyniki.Mam pod reka cabaser iAnastrazol apteczny .Bardzo prosze o pomoc osobe doswiadczona a wiem ,ze tu takie sa.Wybaczcie za brak polskich znakow ale mam do dyspozycji tytlko Niemiecka klawiature.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1267
Witam Panowie ...Jestem aktualnie w 17 tygodniu cyklu na Enanthate 375 tygodniowo. Badania robię regularnie a teraz zrobiłem bardziej rozlegle by sprawdzić jak wygląda morfologia ,badania moczu ,wątrobowe, lipidogram ,tarczycą glukoza tylko insulina jeszcze nie doszła. Aktualnie redukcja zaawansowana i dość duże wymęczenie organizmu .Widzę że tarczycą już odczuwa i wątrobowe podniesione .Rozmawiałem z lekarzem I mówił ,że tarczycą od wysiłku i redukcji ale wątrobowe też mogą się podnieść powysilkowo ? Oczywiście dzień przed badaniami zrobiłem mocny trening nog i nie pomyślałem, że może to mieć wpływ na wyniki badania . Co sądzicie? Pozdrawiam Rafał




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
wrzuć wyniki badań sprzed cyklu plus te co dwa razy robieles
podajesz HCG ?
dlaczego nie reagowales na podbita prolaktynę ? na własne życzenie


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-20 13:08:54
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1267
nie moge dodac zdjecia blasd serwera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
no to przepisz badania z widełkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1267
To wyniki dzisiejsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1267
Z przed cyklu wkleję jak wrócę do hotelu mam na dysku a te z przed 3 tygodni są w Polsce nie stety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
cabaser masz 1 mg ?
daj połowę caba teraz i za tydzień kolejna połowę
Ari daj dzisiaj pol tabsa i jutro pol tabsa następnie 1/4 co 2 dni i tak lecisz za jakieś 2-3 tyg powtórz badanie E2 i PRL
taka ilość cabaseru powinna ściągnąć prolke w widełki a jak zabijesz E2 to nie będzie (nie powinno) ciągnąć prolaktyny w górę zakładając że nie lecą jakieś leki psycho/nasenne
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1267
Bardzo dziekuje za odpowiedz .Tak mam cabaser 1mg.Czy cabaser podac tylko te dwa razy?do nastepnych badan? Czy ari i cab moge zjesc rownoczesnie czy jedna a potem za pare godzin druga?


Zmieniony przez - Kanciapa666 w dniu 2023-07-20 14:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
możesz wziąć razem
tak tyle caba powinno załatwić sprawę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1267
jezeli chodzi o ari co dwa dni czyli jutro drugie pol potem w poniedzialek 1\4 sroda 1\4 piatek1\4 ....i tak dalej nastepne dwa tygodnie ? prosze nie kasowac tematu za dwa tygodnie wkleje kolejne badania dziekuje bardzo i zdrowia zycze


Zmieniony przez - Kanciapa666 w dniu 2023-07-20 14:22:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
tak dokładnie a tematów nie kasujemy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po propie i cos na estrogen

Następny temat

Cykl - Ginekomastia

WHEY premium