SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań(wątrobowch) na cyklu meta+enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636
Witam już ponad 3tyg lecę na cyklu meta+enan metki zjadlem jak narazie 80tabl jeszcze mi 20zostalo.Na początku brania strasznie mnie skręcaly bebechy,ale odkąd biorę heparygen to jest ok ale wyniki kosmos?? Bo planuję zjesć jeszcze te 20tab i lecieć na winie w tabl także Malay Tagera.i związku z moimi badaniami mam pytanko czy lecieć to wino czy co??? Dodam,że czuję sie ok nic mnie nie boli,żadnych wzdęć nie mam,zgagi itd..Zrobilem sobie jeszcze mocz w razie czego i widzę że jest ok czyli nery dobrze filtrują :) piję wody codziennie 4l minimum




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
ja flexit drink ten z nutrenda tez polecam jest spoko

Zmieniony przez - aniaaniaa w dniu 2013-04-20 15:05:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Heparegen 2x3 tabletki dziennie, do tego 600-800mg NAC po 14 dniach powtórzyć badanie i zobaczyć jak z próbami będzie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Gorsze wyniki notuje się po kilkudniowym balu, także spokojnie light jest.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13371
ile płaciłeś za jedno i drugie ? tez musze skoczyc zrobic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636
na kase chorych od lekarki zalatwile a prywatnie ok 8zl koszt :) to panowie spokojnie mogę lecieć potem winko????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Możesz. Podskoczą to pewne, ale tragedii nie ma i nie będzie bo w końcu 17-aa łykasz. Podbij profilaktykę i będzie tylko lepiej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Ja bym to zbił wpierw do wideł zwiększając dawkę osłon(co napisałem wyżej) i potem ewentualnie poleciał z winstrolem. Bardziej prewencyjnie bym to zrobił, z uwagi na to, że wino mocniej jedzie po liverze niż mieczysław.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636
Podbij profilaktykę i będzie tylko lepiej nie czaje :/ jak podbić? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Zwiększ dawki osłon.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ja wohl.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie - Testo + Tren + Clen + Ari + Bromo

Następny temat

ph

WHEY premium