SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań na poziom testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale masz farta towar lewy i badania lewe

a całkiem poważnie to pewno juz nie jeden cyklon przeszedłeś i rozlegulowany jesteś tak że to twój obecny poziom - a towar na bank lewizna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on jest zbolowany a cos przdtym propem lecialo asz mi sie wiezyc neichcce bo umnie bija teog propa i kazdy zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Pierwszaa kwestia to badania kolegi robione 26.03 odebrane 29.03 br wiec swieze, to jego pierwszy cykl w zyciu wiec o zadnym rozregulowaniu organizmu sokami nie ma mowy, badanie az dziwne ze wskazuje tak niska wartosc bo to juz nie kwestia czy towar dobry czy nie bo nawet jesli by nie dzialal to chyba wynik nie powinien byc tak niski, mozliwe ze laboratorium sie pomyslilo wiec w sobote planowane jest kolejne badanie. A mial wogole ktos tak niskiego testa. Kolega ma 26 lat waga 102kg na silke chodzi 1,5roku i jak mowie nigdy na 100% nic nie bral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież on ma poniżej dolnej granicy grubo on jest zablokowany albo coś nie tegos nawet gdyby w propie był olej to wynik powinien być dożo wyższy stawiam na błąd lbaoltoryjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
spokojnie może być 0,18, ja sam 2 razy w życiu miałem podobny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
To ja się wtrącę z małym pytaniem. Czy 3krotnie przekroczona górna granica normy przy 100 mg propa e2d oznacza konkretny towar czy może być trochę zaniżone stężenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
3 krotnie ponad normę i pytasz czy towar wałowany?ale naprawdę obiektywne wyniki daje jedynie porównanie poziomu testa przed cyklem i w trakcie, nie chodzi o to jaki masz poziom, ale jak wzrosło, po tym najlepiej widać działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Aras84 ale taki wynik miales przez blad czy przez zablokowanie, w sobote powtorka badan bo to albo towar wyj**ka na maksa albo blad allbo z kolega cos nie tak, ale jak mowie nigdy w zyciu nic nie bral wiec taki wynik jest az nie do uwiezenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Aras84, że to nie jest wyj**ka to oczywiste. Ciekaw jestem po prostu ile powinno wynosić mniej więcej stężenie na takim cyklu u zdrowego faceta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
co wy z tym błędem wszyscy?jak norma jest załóżmy koło 2 dolna granica, to jak ktoś ma poniżej normy to jest oczywiste, że będzie blisko zera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolący Guz pod sutkiem po prolongatum, dianabol ? Rak? Włókniak?

Następny temat

pomoc w rozpisaniu

WHEY premium