SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań hormonów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu sprawa wygląda tak. Lekarka stwierdziła hiperprolaktemie i dostałem skierowanie do poradni andrologicznej. O estro nic nie wspominała, LH również ją zaniepokoiło, teść, jak widać zresztą, w normie.

Co do b6 areobów i zbijania tłuszczu to ja to wszystko przerabiałem, może na poziomie kilku procent to coś tam daje, ale to jest raczej poważniejszy problem. Po kilku latach przyzwoitego treningu i diety efekty mam łagodnie mówiąc mizerne i dość długo szukam przyczyny. Szczerze to by mi ulżyło gdybym się dowiedział, że mam jakiegoś niezłośliwego gruczolaka przysadki mózgowej, bo wiadomo co mi jest i mniej więcej jak to leczyć. Podwyższone LH i prolaktyna mogą na to wskazywać.

Zmieniony przez - Vokus w dniu 2013-07-19 10:30:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
ja mialem tescia nizszego jak Ty, LH wysokie miałem i prolaktyne 25 a norma do 19 czy i jem juz bromo 2 tydz z b6 ,lekarka Ci powiedziala ze masz hiperprolaktyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
no napisałem przecież. Zobaczę co powiedzą w poradni, ale pewnie skierowanie na rezonans dostanę i może coś na zbicie tej prolaktyny. 6-bromo czyli sam się leczysz rozumiem? dostałeś skierowanie do poradni, czy coś w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
lek dostalem od lekarza jak przedstawilem badania TY nie masz zadnej hiperprolaktyny ona jest tylko wtedy jesli wykracza 15 punktów po za norme u mezczyzny u Cb nie wykracza wcale prawie a to ze masz pod wyzszona wcale nie znaczy ze chory jestes stres wplywa na podwyzszenie prolaktyny itp moze jest tak jak Hermann1 napisal jedno jest pewne hiperprolaktyny nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2190
mi doradzili B6 w dawce 1g dziennie prze tydz pozniej zejdz do 600mg mi pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
nie wiem, dostałem skierowanie do poradni andrologicznej, przebadam się kompleksowo i będe wiedział co i jak. Jestem totalnie wyluzowanym człowiekiem, no stres man, więc to raczej nie to. Poziom może nie wykracza poza normę ale jest wysoki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Vokus
Po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu sprawa wygląda tak. Lekarka stwierdziła hiperprolaktemie


Ciekawe na jakiej podstawie? Jakie badania były robione? I hiperprolaktynemie jak juz.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-07-19 17:55:18

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 265
Hermann1
Vokus
Po wizycie u lekarza pierwszego kontaktu sprawa wygląda tak. Lekarka stwierdziła hiperprolaktemie


Ciekawe na jakiej podstawie? Jakie badania były robione? I hiperprolaktynemie jak juz.

Zmieniony przez - Hermann1 w dniu 2013-07-19 17:55:18


Badania zamieściłem w pierwszym poście w tym temacie. Twój post jest tak napisany jakbyś miał do mnie o coś pretensje, o co Ci chodzi człowieku :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
dobrze gadasz Vokus, idź na badania, zrób sobie resonans i będziesz pewny, ja zrobie to samo w najbliższym czasie, a robiłeś może sobie wynik FSH??

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2013-07-19 18:02:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 650 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21508
masz moje wyniki dla porównania:
FSH 25,7 (1,5-12,4)
LH 13,4 (1,7-8,6)
estradiol 14 (8-43)
Prolaktyna 46,4 (4-15,2)
test 348 (280-800)

Zmieniony przez - Wlodiii w dniu 2013-07-19 18:06:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META pare pytań

Następny temat

HCG jakie dawki ?

WHEY premium