SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań Hormonów/Prośba o dobór supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 116
Witam. Pierwszy raz robiłem badania i powiem że trochę to kaski kosztuje. Liczę na pomoc znawców pakersów co by tu poprawić w gospodarce hormonalnej. Mam już pewne swoje przypuszczenia ale chciałbym o opinie kogos obeznanego w temacie. Chodzi mi o suplementy, ziółka itd nie SAA ewentualnie PH tez wchodzi w gre. Chodzi mi o podbicie wolnego TST, zbicie estrogenów i prolaktyny i/lub kortyzolu. Trenuje z przerwami 4 lata i teraz biorę się ostro za siebie. Acha witam wszytskich forumawiczów to jest mój pierszy post i sory modelarzom jeżeli zły dział czy cos tam nie tak.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Mozesz sprobowac booster tescia. Jest tego od groma na rynku. Raczej na pierwszy ogien cos opartego na ziolkach.
Ewentualnie probowac DAA ale i do tego wit. b6 - choc zdania sa podzielone co do DAA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 116
Myslę nad takim zestawem DAA przez 12 dni solo Potem DAA + STOKED (daa do 25 dnia Stoked od 12 dnia do 42) nastepnie DRIVEN SPORT LEAN ( troche fatu spodnie i kortyzol przyblokuje) Na koniec vitex argus caktus na zbicie prolaktyny. I teraz nie wiem czy bloker prolaktyny typu vitex brać razem z DAA (jako że blokuje wydzielanie Prolaktny) czy na końcu zestawu ( jeżeli obniży podbitą już prolaktynę)
Ewentualnie co jako strikte booster kupic zamiast daa lub jeszcze dodatkowo coś co by dobrze poklepało???

Zmieniony przez - wwnowak w dniu 2014-09-03 08:31:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402689
po co chcesz zbijac prolaktyne czy estro skoro masz w normie?
nie ma co ich ruszac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 116
No w normie ale tst wolny mam niski a z tego co wyczytalem to daa podbija estro i prolaktyne stąd myślę żeby daa kupić i łączyć z stoked. Ewentualnie czekam na inne propozycję pasujące do moich wyników

Do zestawu dodalbym jeszcze testoplast ( kozieradka) i\lub ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej i tu bym chciał od kogoś usłyszeć skąd wsiąść ekstrakt z korzenia pokrzywki( standaryzowany) bo nie mogę znaleźć żadnego preparatu z tym


Zmieniony przez - wwnowak w dniu 2014-09-03 20:56:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402689
tesc w normie,
mozesz sprobowac np. daa ale bez ingerencji w prolaktyne czy estro,
ewentualnie powtorzysz badania za jakis czas i wtedy jezeli hormany beda zbyt wysoko to mozesz dzialac ,
teraz imo bez sensu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 116
Badania zrobię po tym jak skompletuje jakiś porządny zestaw i go wykorzystam. Po samym daa nie będę robił badan za trzy stowki. Jakieś propozycje żeby podbić tst wolny bez IA bo ja takich nie widze

Zmieniony przez - wwnowak w dniu 2014-09-03 21:04:35

Zmieniony przez - wwnowak w dniu 2014-09-03 21:06:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiedni Jabłczan Kreatyny

Następny temat

kreatyna w dni nietreningowe

WHEY premium