SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań :(

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
no teraz psycha to 90 % sprawy, bo teraz sprawy osiągów, obwodów itp to w ogóle 99 plan, myśli egzystencjalne przysłaniają wszystko, zastój w pracy, w innych dziedzinach życia, to wszystko nieważne teraz jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Wiem, że to nie takie proste ale Twój mózg więc ty masz nad nim kontrolę, nie ma co się dołować i wkręcać jeszcze bardziej tylko trzeba działać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5044
Widze,że twój przypadek jest bardzo ciężki i rzadki.Jeżeli "domowe" metody odbloku nie pomagają musisz znaleźć bardzo dobrego endokrynologa,a nie pierwszego lepszego,który odklepał studia i teraz ludzi z kasy zdziera.Odwiedź psychologa lub psychiatrę bo depresja będzie się tylko pogłębiać i będzie coraz gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja osobiscie zrobiłbym tak jak Dibo pisze. prop z 6tyg i pozniej pozadne PCT.

u mnie w okolicy były dotychczas 3 takie przypadki ze ludziom po cyklach pałki tylko do sikania byly i po takim czyms naprawde pomogło.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
hmg ponoc jest skuteczne (zawiera to lek repronex).

niestety nic wiecej nie doradze, bo ja doradzalbym wbijac dalej, albo chociaz wrzucac metan z rana, zeby sie nie rozpieprzyc na podlodze i miec troche mocy do zycia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
Mocny porządne PCT, czyli ?

pisałem wcześniej, że cykl kończyłem propem i PCT jakie takie było

też najbardziej ostatnio się skłaniam ku takiej opcji jak napisałeś, ale jak byś widział PCT ?

hehe chudzina wiedziałem, że prędzej, czy później napiszesz coś w ten deseń

Zmieniony przez - p1r3k w dniu 2009-02-25 18:40:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
z tego co czytalem, to po akcjach sterydowych wyjdziesz wczesniej lub pozniej (niestety czesto pozniej) na prosta (mniej wiecej). ale ile hcg, clomu i czasu na to zejdzie, to ciezko powiedziec. ja na bank bym smerfowal metan z rana, bo przy marnych checiach do zycia wszystko jest z dupy, nie ma sie co meczyc.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
btw chudy opisz swoje trt

wiem, że kiedyś pisałeś, jak to mniej więcej idą te mikrocykle, ale jakbyś miał chwilę, to skrobnij proszę zarys

Ty 4 life masz zamiar być on ?

Zmieniony przez - p1r3k w dniu 2009-02-25 18:46:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wiem jaki mam zamiar, zamiary sie skonczyly, a teraz jest juz tylko strach przed nieznanym

a lece sobie normalnie:
0,5 ml omo albo enan c4d

no i tak lece, az poczuje dotyk aniola (ale lece tak nie mniej niz 6 tygodni, zeby cialo troche odpoczelo od wysokich androgenow)

i wtedy wzmacniam wzmacniacze do poziomu 500-600mg test/tydzien i lece dalej, teraz juz bardziej w trybie supermana. lece, lece i po okolo 12 tygodniach laduje na trt. w trakcie lotu stosuje nieczyste zagrania z podmiana estrow, zmiana ilosc towaru (ale nie przekraczam 600/tydzien), zeby caly czas cos sie dzialo.

na trt wrzucam sobie hcg i clom to tu, to tam - choc stwierdzam, ze atrofia jajek to sprawa mocno przesadzona, roznicy wielkiej nie ma, a na pewno opowiesci o jajkach jak fistaszki to bujda. raczej ze sliwek deserowych robia sie sliwki wegierki czyli pewna zmiana jest, ale niezbyt duza.

i tak to sobie podrozuje po krainie omka i propem plynacej.

a potem zyli dlugo i szczesliwie

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
chudzina piekna bajka na dobranoc

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL androlic-50+oma+tesciu(iran)

Następny temat

Kilka pytań odnośnie Dopingu

WHEY premium