SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wymyślamy nowe sporty ex

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3234
ostatnio uprawiam super "sport" extremalny: biegamy z gołymi dupami po osiedlu, a dokładniej po ławkach, krawężnikach po schodach daszkach itp. po wszystkim po czym dasię wejść i zeskocczyć:P ... moi koledzy naoglądali się "jamakasi" taki film był że ludzie sobie po blokach wchodzą ;p i tak sobie teraz biegamy ( z gołymi dupami:P )

„zwycięstwo które przychodzi zbyt łatwo nie cieszy„

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
ja proponuje gre w wodne bierki przez telefon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
Wbijanie w dębową deske gwoździa głową do góry ostrzem

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
Ja proponuj serfowanie po necie z TP.SA. Albo ogólnie samodzielny montaż zestawu Neostrada Plus

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 501
czołówka!
proponuję rozchorować się i pochodzić po lekarzach publicznych. Po pierwsze powodzenia z rejestracją, a po II - przesiadywanie pod gabinetem i czekanie na swoją kolej to też niezła jazda.

"Panować nad sobą - to najwyższa władza" Seneka Młodszy
"Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza" Konfucjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
My zjezdzamy na malutkich bmx dzieciecych ze ostro stromych gor pomiedzy drzewami, oczywiscie byloby zbyt pieknie dlatego rower jest przywiazany do ktoregos drzewa linka takl zeby sie skonczyla na brzegu. Wygrywa ten ktory przeleci trzciny, jak przeleci wiecej niz jeden to robimy pomiary

co do lekarza to mocne nerwy trzea miec ostatnio sie na szczepionke wybralem to po wepchaniu sie przede mnie kilku starych bab( zaprotestowalem to te ***niete pielegniarki malo sie nie zesraly) wstalem i grzecznie powiedzial**** wam w dupe ******le to! od tamtej pory nie chodze do lekarza no raz bylem jak noge skrecilem

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
co do sportu stefana to tez od dzisiaj bede probowal

niech wygra lepszy

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1579
Albo ogólnie samodzielny montaż zestawu Neostrada Plus ?? loool co to za sport??

Ja proponuje gre telefonem zamiast źośki ;]
Albo kto więcej wytrzyma odychając w woreczku wypełnionym budaprenem (zaciągając sie) tak sie bawimy w szkole ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3388
A instalowałes bo ja tak i w moim przypadku był to naprawde exstremalny sport.

.: Żyć szybko umierać młodo :.
.: www.girl.pl :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 84
A ja na powaznie myślałem o tym żeby opracowac coś takiego jak wózek niski na stalowych wyprofilowanych kółeczkach..takich zeby pasowały do szyn
( myśle ze na tokarce czy jakimś innym equipmencie) wzmocnić solidnie konstrukcje takiego wózeczka.. pod względem technicznym skonsultowac sie z jakimiś "mocnymi łbami" z Polibudy.
Podpinasz sie do wagonu leżąc na swoim wózeczku, pociąg sie rozpędza, ty przyczepiony do wagonu z tyłu - a potem wyczepka.... i duuza prędkosć:) Myśle nad tym jak rozwiązac sprawe hamowania i ewentualnego buforu. Zaplecze informacyjne do trasy pociągu też by sie przydało żeby na InterCity gębą nie wpaść. Ale coś takiego mogło by byc niezłą zabawą...

FLY OR DIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROLKI - PILNE!

Następny temat

Electro - 1/2 breaka

WHEY premium