SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyliczenia do CKD:-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
Chodzi mi o to ze chce zredukowac tkanke tłuszczowa i w zwiazku z tym potrzebuje jakeis informacje o tej diecie. Nigdy nie słyszalem o tej diecie no i chcialem dowiedziec sie na jakich zasadach i produktach opiera sie ta dieta. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
Mam jeszcze jedna sprawe nie zwiazana z tematem:) Co to sa te sogi? Zeby dac komus soga mam naciskac ocen odpowiedz czy jak? acha nie jestem abonamentem :) głupie pytania ale ponoc kto pyta nie bładzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308


Dobra stworzyłem takie coś, może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308


2 część, kolumny odpowiednio b, tł, ww, kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Aston23 Sogi to jest to czym glosujemy na danego kolesia jezeli chcemy mu dac taki glos wystarczy nacisnac ocen wypowiedz, ale trzeba byc abonentem I napisz co chcesz ogolnie wiedziec o tej diecie to ci napisze w miare mozliwosci...

Roni - dieta nqawet nawet, ale ze sniadania to ja bym wy***al smietane... dodaj sobie pomidorka do jajecznicy i bedzie ok...tak mysle...
w drugim sniadaniu wywal kabanosy - niezdrowe, i w I posilku tez ta smietane wywal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
pfu wywal, wywal nie da rady, nie będę pił oleju litrami Cała tadieta jest " niezdrowa ", a więc co tam:-] pozatym 2 posiłek muszę mieć niekłopotliwy bo jest on w szkole, albo jak przypadnie to na wakcję to będzie plaża, albo coś
Link do CKD, bo juz nie mogę patrzeć jak prosisz
https://www.sfd.pl/temat139197/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
czemu sadzisz ze cala ta dieta jest niezdrowa?? ale ok jezeli nie chcesz wywalic to ok, ale pamietaj ze wujek Robson kazal ci to wywalic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Od jednego kabanosa nie kipne A pozatym będę układał jadłospis na cały tydzień, a więc Włąśnie ile czego powinienem dostarczać w dzień ładowania, czy po prostu naserio jeść co mi się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
a nie mozesz zastapic sobie smietany orzechami laskowymi?? wieczorkiem przed telewizorem bys sobie lupal garsc orzechow do szkoly


a jezeli chodzi o dzien ladowania, to moj jest taki:
Sniadanie
Szklanka kefiru 2% (moze byc truskawkowy) + 100 gram otrebow pszennych +
100 gram platkow jeczmiennych + srednie jablko +,

Lunch
Kasza jeczmienna (125 gram) + jajecznica z 2 jajek smazona na masle,

Obiad
Mieso z piersi kurczaka (bez skory) (200 gram) + torebka ryzu brazowego +
marchew (200 gram)+ bialko z odzywki 40 gram,

Kolacja
Chleb zytni razowy (2 kromki) + pomidor + lyzeczka masla roslinnego(kanapki),

Kolacja II
Bialko z odzywki 40 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
hmmm a ile w tym tego wszystkiego wychodzi??? Spotkałem się z opinią, że w dzień ładowania jeść co się chce i ile się chce, czy to zła opinia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

dieta na rzezbe

WHEY premium