SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyliczenia do CKD:-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Dobre wyliczenia nawet ;), zobacz 100 gram wegli to jest tak, ze przez pierwsze 14 dni jak przestrawiasz orhganizm na tluszcze jesz malo weglo (czyli tak jak masz w obliczeniach), a pozniej po 14 dniach 100 gram wegli z owocow se mozesz pykac :) ja codziennie jem sobie 2 pomidory i 1 ogorek i mi starczy, wiecej nie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
qzar ;] a nie powinno sie tej diety stosowac 10-12 tygodni ? przerwa ze 2 i znowu ?:) hie hie

Czesc roni paszteciku

A co do diety - fana jest :D ale tam w ostatnim posilku wywal te 3g wegli bo cie to zepsuje a tak na powaznie to nie musi byc idealnie wyliczone 20g wegli ;P moze byc mniej lub wiecej z tego co czytalem to 80-100g moze i wiecej to bezpieczna granica zeby pozostac w ketozie ktora jak ktos wczesniej zauwazyl nie jest potrzebanc ci do chudniecia i nie musisz robic ladowan co 14 dni jak tam napisali jesli nie chcesz ;) ale wkoncu tak fajniej jest bo mozna powpieprzac wegli troche ;-P
Kurde 3kg tygodniowo za norme uznawane nie wiem dlaczego ja zawsze jestem poza normami

Pozdro roni paszteciku

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-06-11 00:52:15

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nie dieta ta jest absolutnie zdrowa i nie ma co do niej zadnych granic stosowania,no chyba ze ktos smietanke,kostke masla,karowe z skwareczkami,jajka z boczkiem,stek na smalcu,no to nie za bardzoa ale przy oparciu sie o zdrowe tluszcze dieta zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Te salcesonik Odezwałbyś się wkońcu na tym gg, a nie...
A wracając do diety, to widzę, że ten rozkład ww na posiłki równo po 3 g jesty chyba nie możliwy, ale w normie się mieszcze A ile czego sporzywać w dni ładowania???
Ps: gazar na serio znasz się lepiej 14 miesięcy hrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Mozesz zrec ryz brazowy, platki owsiane, maslanke pic :P, kasza jeczmienna itp. kurde nie moge sie polaczyc z moim serwerem, a tam mam cala diete ****a za***ie lycos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
sorry ale ja ciebie na serio nie rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
kogo SPAM ERZE





























































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3526
Moze mi ktos wkleic jakis link o tej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
nie ma tutaj takich linkow, chcesz to pytaj o co ci chodzi, a my ci wytlumaczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

dieta na rzezbe

WHEY premium