SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd na urlop a cykl jak to pogodzić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
Witam trochę nie pomyślałem o tym a problem jest wyjeżdzam na 2 tygodnie na urlop jestem na cyklu a podczas urlopu nie będę trenował
zatem co zrobić przerwać cykl ? albo brać dalej i nie trenować .Mieliście taki problem jak go rozwiązac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
ok postanowione biorę cykl ze sobą ale pytanie skoro nie będę trenował to brać mniej czy te same dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nie przerywaj cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie jest żaden problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Nie jest to żaden problem, ale jeżeli nie będziesz mógł trenować ze względu braku sprzętu to zawsze możesz przez te dwa tygodnie robić trening "dominatora"

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jezeli nie jedziesz gdzies do brudasow to zazwyczaj kazdy resort posiada silownie, jezeli nie to trudno, nie pekaj bo kortyzol ci wywali niepotrzebnie, wypoczywaj to wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 289 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4402
tak tylko czy nie będzie problemu w samolocie czy wogóle jak będe miał coś przy sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Najlepiej gdybyś napisał że leci mix teścia, bierzesz podwójną czy potrójną dawkę i wszystko gra przez 2 tygodnie:) Ja bym wziął do samolotu. Było zresztą sporo takich tematów. Normalnie ludzie biorą ze sobą. Przerwać cykl to najgorszy pomysł-saa przestanie działać, odbloku nie zrobisz, ćwiczyć nie będziesz... NIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wrzucasz sprzet do bagazu glownego. Zero problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
warezz
Wrzucasz sprzet do bagazu glownego. Zero problemu


dokładnie też tak kilka razy zabierałem , no chyba że lecisz do USA to bym nie brał
albo jak lecisz np. do Egiptu to masz na miejscu wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
ja mam podobnie, za 12 dni jadę do sopotu na 8 dni, wbiję co mam wbić, w domu/na dworze postaram się zrobić jakiś pseudo trening, z dietą będzie ciężej, a potem powrót i powrót do realizacji celu

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 92 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5278
Zawsze wrzucam do głównego bagażu i nie ma problemu. Tych paru ampułek nikt Ci nie prześwietli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok kontuzjusza

Następny temat

Pierwsza wycinka

WHEY premium