SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl w fazie off(?) Jak to widzicie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Na inny forum znalazłem coś takiego. Cykl ponoć można robić pomiędzy cyklami ponieważ nie blokuje,

Cykl bez konieczności użycia PCT :

1 tydz : Zaczynamy od 10mg i stopniowo zwiększamy o następne 10mg aż do dawki 40mg
W sumie wyjdzie nam 4 dni na Epi i 3 dni OFF ( najlepiej używać Epi w dni treningowe)
Dawkę bierzemy po 10mg rozłożoną w równych odstępach czasowych np 3x10mg godz 8:00 12:00 16:00

2 tydz : Używamy Epi 3-4x w tygodniu po 40mg najlepiej w dni treningowe ( minimum 3 dni OFF w tyg ).

3 tydz : OFF

4 tydz : OFF

5 tydz : Zaczynamy od 10mg i stopniowo zwiększamy o następne 10mg aż do dawki 40mg
W sumie wyjdzie nam 4 dni na Epi i 3 dni OFF ( najlepiej używać Epi w dni treningowe)
Dawkę bierzemy po 10mg rozłożoną w równych odstępach czasowych np 3x10mg godz 8:00 12:00 16:00

6 tydz : Używamy Epi 3-4x w tygodniu po 40mg najlepiej w dni treningowe ( minimum 3 dni OFF w tyg ).

3 tydz : OFF

4 tydz : OFF
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
1. Żeby dostać dobre epi to też sztuka.
2. Ja poczułem epi dopiero ok 3-4 tygodnia
3. Wszystko blokuje.

Podsumowując, bez sensu

I główna sprawa: Albo off, albo bomba, nie ma bomby na offie

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-08-21 07:49:53

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Hmm.... Moderator tamtej stronki doradził ten cykl koledze który nie mógł wytrzymać na offie. Szczerze mówiąc jestem zawiedziony, bo sam bym skorzystał xD
Czułem właśnie że to zbyt piękne aby było prawdziwe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
po pierwsze jak dla każdego-ankieta
po drugie skoro tak chciałeś robic to zamiast pct trzeba było zrobic mostek i dawać małe ilości testa lub mostek na provi jest wiele mozliwości,epi niby nie blokuje alre to sprawa indywidualna.Kolejna sprawa jak juz Karpiu wspomniał masz pewność co bedzie w epi które kupisz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
1. WIEK: 28
2. WAGA: 96.5
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 121
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 100epi 10mg, 200 m4ohn, 10 prolo, i chyba 12 enan, Obecnie Odblok.
8. TRENING: masa/siła
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:


Po prostu znalazlem takie cos i pomyslalem ze gdyby bylo ok to czemu mialbym nie skorzystac. Jestem teraz na odbloku i bede sobie czekal te 3-4 miesiace na kolejny cykl. O zadnym mostku nie bylo mowy poniewaz jestem po 1szym cyklu, ktory na dodatek spieprzylem zla dieta i przerwalem bo zalalo mi rylo woda. Co do epi to oczywiscie ze nie wiem co jest w srodku-to samo z saa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
no to czekaj do kolejnego.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Musze post pod postem bo nie moglem dalej pisac.
"Wszystko blokuje" zostawilem sobie 14 tabletek m4ohn na po cyklu(tez pomysl z innego forum) zeby brac na spadki po 1 dziennie-to mam tego nie jesc ?
Dodam ze biore takze go-nads.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
skoro chcesz dalej dyskotować o sa/ph to wypełnij ankietę działu,a nie połowe nic nie znaczącą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dalej

Następny temat

wyniki badań

WHEY premium