SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyjazd do Tajlandii

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum, ale nie nowy w branży, he he. Chciałem się zorientować czy jest tu może ktoś kto trenował na campie w Tajlandii (może w Fairtexie?) lub wie coś o organizacji takiego wyjazdu? Myśle o wyjeździe na 3-6 miesięcy i jak na razie to zbieram info i fundusze. Czy ktoś wie na jaką kwotę się szykować? Bo sam to mogę jedynie szacować... Będę również wdzięczny za wszelkie wskazówki natury organizacyjnej. Z góry wielkie dzięki!

Si vis pacem, para bellum!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
bardzo bym chciał czegoś takiego doświadczyć Świetnie Cię rozumiem. Fajnie, że ktoś ma jeszcze takie podejście do taja

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Jw
Temat juz byl.
Powiedz jaka kwota dysponujesz. Uprzedzam, ze nie bedzie to tania zabawa. Za same przeloty wyjdzie spokojnie kilka tysiecy zl.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 224 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7140
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Ja niestety teraz dużo pracuje i oprócz treningów to nawet na nete mam mało czasu... Nie potrzebuje luksusów, wolę za to dłużej posiedzieć. Myślałem o zamknięciu się w kwocie do 10tys zł. Jak myślicie? A może możecie polecić któryś camp? Tylko dobrze by było gdyby to była opinia z pierwszej (lub drugiej) ręki a nie ogólne które wszyscy znamy.

Si vis pacem, para bellum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
Z tego co słyszałem bardziej opłaca się wyjazd do brazylii. Lepsze kluby ponoć tam są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
najdroższe są bilety, samo zakwaterowanie i treningi to kwoty już dużo niższe, dlatego opłaca się jechać na dłużej. Z tego co rozmawiałam z ludźmi, którzy tam byli, warto pojechać na dłużej również z tego względu, że z czasem miejscowi zaczynają inaczej Cię traktować i dużo więcej na takim wyjeździe skorzystasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Nie potrzebuje luksusów, wolę za to dłużej posiedzieć. Myślałem o zamknięciu się w kwocie do 10tys zł
No to nie jest zle.
Mysle, ze mozesz na tym skorztsrac faktycznie.
Konkretnego Campa Ci nie polece, ale naprawde jest tego spoooro na necie, jak wpiszessz "Muay thai camp" na googlach, albo podobnie to jest w czym wybierac.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
albo wejdź na strone Aśki Jędrzejczyk, tam jest możliwość kontaktu z nią, a to bardzo fajna dziewczyna, więc myśle, że Ci coś doradzi, bo ona już w Tajlandii była

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
jeśli chodzi o tajlandię to większość kosztów to bilet niestety. Turystycznie oczywiście tam właśnie bym się pchał, ale chcąc się uczyć muay thai wybrałbym... holandię

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Też bym wybrała Holandię, bliżej, zdecydowanie lepsze warunki a obecnie to wiodące światowe MT. Ale wyprawa do Tajlandii musi mieć niesamowity klimat za to.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
Aśka aktualnie jest w Tajlandii, z tego co się orientuję siedzi w Campie WMC na wyspie Koh Samui, jest już tam drugi raz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

technika czy sila ocen sam

Następny temat

Sparingi

WHEY premium