SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie leżąc. Pytania.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wiadomo, że siła spada ale trzeba było się poświęcić Co do wzrostu to zgadzam się. Gdybym miał ze 163-165 to 67,5 bym mógł pewnie trzymać cały rok ale przy 170 bardzo ciężko mi się trzyma 71,5-72.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93124
Sene a jak ze zdrowiem na diecie z ujemnym bilansem ?? Ja przed mlodzikami tez mocno sie ograniczalem przez dluzszy czas zeby w 75 isc, w polaczeniu z ciezkimi treningami to czesto jakies przeziebienia itp mnie lapaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Mam podobnie. Musze przyznać, że suplementacja witaminami mi pomaga w pewnym stopniu. Zauważyłem, że jak tylko mi się kończą to łapię jakąś infekcję, która ciągnie mi się w nieskończoność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
Witam. Mogę walnąć do tego tematu filmiki z ćwiczeń TS do oceny?

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
a propo wyciskania czy np jak jedziemy jakąś metodą np 5x5 która trwa załóżmy 16 tygodni i np na triceps robimy wyciskanie wąsko i poręcze to po kilku tygodniach nie będzie stagnacji kulturyści zmieniają palny często żeby nie było stagnacji a jak jest z tym w TS
i 2 pytanie czy np po wyciskaniu w leżeniu można dać docisk lub aktywne opuszczanie a potem ławkę skośną czy jak dajemy skos to sobie docisk i aktywne opuszczanie darujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Skos górny przy robieniu siły raczej nie ma zastosowania, więc sobie go darujemy. Dociski czy aktywne opuszczanie jak najbardziej można dorzucić. W ćw pomocniczych takich jak wycisk wąsko czy poręcze zawsze ćwiczymy z rezerwą na 2-3powt w serii a dokładamy obciążenie dopiero wtedy kiedy idzie naprawdę leciutko. Najlepiej z resztą rozpisać sobie ciężary do danego ćw i stosować coś w stylu długofalowego schematu. Jak np jestem w stanie zrobić 5 pompek na poręczach z ciężarem 50kg to zaczynam poręcze od 3 serii po 5powt na 30kg i dokładam co trening po 2,5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
aha ok a ten skos i rozpietki jak nie dają siły to po co się je robi widziałem w długofalowym i w 5x5 że napisałeś to tylko żey klatka wyglądała tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Bo ćw pomocnicze, które występują w pierwszej fazie planu są pisane trochę pod tych co przechodzą z BB na TS. Zauważ, że od 3-4 powtórzeń następuje wymiana tych ćw na typowo pomocnicze pod ławę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17288
aha faktycznie a jeśli chodzi o rozstaw dłoni na gryfie Jan Łuka powiedział ze 81 cm jet ok to mierzymy długość to co jest w środku miedzy dłońmi czy razem z dłońmi jak trzymamy już gryf
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podrzut, dziwna druga faza

Następny temat

ZWAWODY W WL BRWINOWO 2010

WHEY premium