SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 93
Czy jesli wyciskam maksymalny ciezar w moim przypadku 68 kg ( moja waga :D ) to jesli wycisne najpierw prawo reke bo mam silniejszo a potem lewo ,,dopchne'' do prawej czy to bedzie uznane jako wycisniecie na klate ? :D ale to tylko dzieje sie w maksymalnym obciazeniu bo jak wyciskam na serie to takich klopotow nie mam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Na zawodach by Ci tego nie zaliczyli.

Druga sprawa, chcąc jechać na jakąś grubą imprezę, powiedzmy MP, musisz wyciskać duuużo więcej. Zależy tez oczywiście od kat. wiekowej i wagowej w której byś chciał startować.

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
W tym roku na MP w WLK w kat. 74 do lat 16 wyniki byly takie: 1. 125kg 2. 115kg 3. 100kg

a w kat. 66kg: 1. 116kg 2. 90kg 3. 90kg

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
miałem zawsze tak jak ty i znalazłem sposób by okantować sędziów ;) tzn wypychasz ok 1/3 ruchu i lewa ci staje tak? to wtedy przeżucałem tak lewy bark cały ze go dzwigałem do góry ale łopatka pozostawała na ławce wtedy sztanga jest prosto ale wykorzystując dynamikę ruchu przebijesz najsłabszy punkt w ruchu bo jak dzwigniesz bark to sztanga będzie już za przełamaniem wysokościowo i wtedy opuszczasz bark i dopychasz. jak nauczysz się tego robić płynnie to nic ci sędziowie nie zrobią bo ma być plynny ruch w górę i będzie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania do zawodów

Następny temat

Pompki

WHEY premium