SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór odżywki przed treningowej.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Witam, jestem na cyklu kreatynowym. Zamierzam dokupić sobie jakaś odżywkę przed treningową. W tym momencie przed treningiem biorę kreatnę i bcaa. Tylko raz miałem styczność z takim produktem, mianowicie był to SAW w lutym i tak średnio w sumie, może źle zażywałem np na zbyt pełny żołądek. Jakie przed treningówki polecacie? Zależy mi na pobudzeniu (nie na lataniu po ścianach jak to niektórzy ujmują) i wiadomo - pompie ;) Myślałem też nad zakupem solo trzech składników tj: argininy, beta alaniny i cytruliny. Tylko nie wiem, czy takie połączenie da ten efekt właśnie, pewnie jakaś kofeina do tego by się przydała. Drugie pytanie: ZMA- activlab? tested? scitec? inne?

Pozdro sportowe świry haha.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja daje kawe i double horse, ładnie kopie i ekonomicznie :D ZMA bierz tańsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Mozesz wyprobowac agmatyne z kofeina np. Zma acivlabu ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
jakieś konkretne produkty? ;) z tego co wiem albo nie wiem agmatyna to już solidny związek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Solidny tzn? Nie zabije cię jeśli o to chodzi. Spróbuj z Double Impact, masz mieszanke AAKG z agmatyną. A na pobudzenie kofe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 184
Próbowałem wiele przedtreningowek i najlepsza jak dla mnie to cellucor c4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2502
Wlasnie skonczylem brac w polaczeniu double impact, beta alanine i kofeine, efekty super, silowo rowniez co mnie dodatkowo motywowalo w dzialaniu, dluzsze intensywniejsze treningi i fajna waskularyzacja dzieki DI, polecam ten zestaw ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 331 Wiek 53 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6042
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
masz dzial targowisko do sprzedawania


autorze
gear pre shock sobie sprawdz

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-11-30 10:30:03

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
TomQ-MAG
masz dzial targowisko do sprzedawania


autorze
gear pre shock sobie sprawdz

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-11-30 10:30:03


Zaciekawiła mnie ta odżywka. Sprawdziłem sobie test, w którym brałeś udział. Opinie są mega dobre. Biorę! dzięki ;)

Zmieniony przez - kuba492 w dniu 2014-11-30 11:49:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
sam bylem zadowolony, kupilem cala puche po tescie i bylo bardzo fajnie:) wroce do niej nie raz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry Gainer do 180 zl

Następny temat

dobór odżywek

WHEY premium