SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 20 lat Na forum 317 dni Przeczytanych tematów 158
Witam jestem już jakiś okres czasu na redukcji (aktualna waga 77kg) zastanawiam się czy dalej redukować czy można już powoli wchodzić na masę. Nie chce się docinać do jakiejś specjalnej suchości z racji na nie dużą ilość mięśni i nie chcę wyglądać na przesadnie "małego". Można zaczynać masę czy jednak lepszym pomysłem będzie jeszcze dalsza redukcja
waga:77
wzrost180















1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33082 Napisanych postów 23173 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278069
Z tej pozycji śmiało mozna robic mase ale jakby chciał kose to warto by jeszcze dociąć wiec co nie wybierzesz to będzie ok , fajna estetyczna sylwetka



Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2024-03-17 09:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Warto pamiętać o tym, że cel który uzyskamy o danej chwili, jest tylko chwilowym, a nie ostatecznym. Jeżeli nawet teraz byś zszedł bardzo nisko z poziomem tkanki tłuszczowej, to jest to tylko jeden z kroków ku finalnym wynikom. Sugeruję więc nie patrzeć na to, jak będziesz wyglądał po okresie redukcji tkanki tłuszczowej, a jaki będzie to start ku kolejnym celom.

Budować dobrej jakości mięśnie można z niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. U Ciebie jest nisko i estetycznie. Jak najbardziej można budować dobrej jakości mięśnie.
1

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii jeść w wieku 15 lat

Następny temat

Dieta na masę do oceny [96kg]

WHEY premium