SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Warrior96
DJ_DoDo
a robisz poamiry obwodów?



Właśnie nie i Chyba czas zacząć.

no to od teog powinieneś kolego zacząć, waga jest bardzo złudna i nie oddaje tego co się dzieje w rzeczywistości, najlepszym wyznacznikiem kontorli formy i pregresu jest pomiar obwodów mierzony w tych samych warunkach w regularnych odstępach czasu np. co tydzięń lub dwa, do tego kontrola wizualna w lustrze, czy nawet fotki dla porównywania zmian a waga jest na ostatnim miejscu jako element wspomagający te poprzednie metody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222
Panowie mam jeszcze inne pytanko, obserwują się co rok i widzę że latem gdy jest gorąco, wolniej schodzi woda. Widzę że mnie jakby "podlewa" co może być przyczyną ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Pora roku nie powinna tutaj mieć znaczenia w kwestii ilości wody w organizmie. Ewentualnie odwrotnie. W lato, gdy jest większa wilgotność i temperatura, łatwiej jest się odwodnić, więc nie widzę tutaj powodu ku temu, że miało to odwrotny wpływ na zawartość wody w organizmie. Sugeruję zwrócić uwagę na ilość kalorii i aktywność fizyczną w tych okresach. Zapewne w okresie letnim, jak większość osób trochę bardziej sobie pozwalasz, na różnego rodzaju wypady, np. na grilla, czy imprezy. To może mieć wpływ na sylwetkę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222
domer
Pora roku nie powinna tutaj mieć znaczenia w kwestii ilości wody w organizmie. Ewentualnie odwrotnie. W lato, gdy jest większa wilgotność i temperatura, łatwiej jest się odwodnić, więc nie widzę tutaj powodu ku temu, że miało to odwrotny wpływ na zawartość wody w organizmie. Sugeruję zwrócić uwagę na ilość kalorii i aktywność fizyczną w tych okresach. Zapewne w okresie letnim, jak większość osób trochę bardziej sobie pozwalasz, na różnego rodzaju wypady, np. na grilla, czy imprezy. To może mieć wpływ na sylwetkę.


Możliwe teraz będę liczył dokładnie. Bo może jem też za mało ponieważ rano ciężko mi wstać i chodzę ospały. Jeśli możesz to luknij na 1 zdj, mam lekka lipomastię i nie wiem czy będę w stanie wyprowadzić ją dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Nie wiem czy można to nazwać lipomastią. Myślę, że tkanka tłuszczowa w Twoim organizmie rozkłada się w miarę równomiernie. Okolica sutków nie jest tutaj bardziej narażona na jej nadmiar. Trzeba po prostu zredukować jej poziom nisko i powinno to wyglądać dużo bardziej estetycznie. Również w okolicy sutków. Co innego gdybyś miał już dość niski poziom tkanki tłuszczowej, a ciągle jej nadmiar w okolicy sutków. Wtedy niestety trzebaby zejść z jej poziomem bardzo nisko, aby zaobserwować różnice. W obecnej sylwetce zauważysz ją z każdym procentem tkanki tłuszczowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222
domer
Nie wiem czy można to nazwać lipomastią. Myślę, że tkanka tłuszczowa w Twoim organizmie rozkłada się w miarę równomiernie. Okolica sutków nie jest tutaj bardziej narażona na jej nadmiar. Trzeba po prostu zredukować jej poziom nisko i powinno to wyglądać dużo bardziej estetycznie. Również w okolicy sutków. Co innego gdybyś miał już dość niski poziom tkanki tłuszczowej, a ciągle jej nadmiar w okolicy sutków. Wtedy niestety trzebaby zejść z jej poziomem bardzo nisko, aby zaobserwować różnice. W obecnej sylwetce zauważysz ją z każdym procentem tkanki tłuszczowej.


Luknij gdy jest ciepło jest taki efekt, dzisiaj zrobiłem zdj w upał.
Wiem że było to dużo gorsze.. i zeszło sporo. ale no nadal gnębi to.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222
Jeśli sądzisz że to nie zejdzie to już planuje szukać kogoś kto się zajmie usunięciem tego. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jest to całkiem normalne, że pod wpływem ciepła sutki wyglądają w ten sposób, a od zimna lub ucisku robią się bardziej twarde i zwarte. Wygląda to tak samo u każdego z nas. Tak jak pisałem, tkanka tłuszczowa u Ciebie, jak i u większości z nas rozkłada się dość równomiernie. Z przewagą na brzuchu. Stosunkowo niewiele jest jej w okolicy sutków, ale czasami trochę jest. Dopiero schodząc na bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej wygląda to lepiej, ale mimo to ciągle będzie pod wpływem ciepła. U Ciebie można jeszcze redukować dość dużo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222
domer
Jest to całkiem normalne, że pod wpływem ciepła sutki wyglądają w ten sposób, a od zimna lub ucisku robią się bardziej twarde i zwarte. Wygląda to tak samo u każdego z nas. Tak jak pisałem, tkanka tłuszczowa u Ciebie, jak i u większości z nas rozkłada się dość równomiernie. Z przewagą na brzuchu. Stosunkowo niewiele jest jej w okolicy sutków, ale czasami trochę jest. Dopiero schodząc na bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej wygląda to lepiej, ale mimo to ciągle będzie pod wpływem ciepła. U Ciebie można jeszcze redukować dość dużo.


Czyli mogę liczyć że podczas redukcji mocniejszej problem zniknie ? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
przeprowadź porządną redukcję i wtedy sam sobie odpoweisz na to pytanie, ale istnieje takie prawdopodobieństwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy masa ocena

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny [101kg]

WHEY premium