SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyższy Estradiol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

80,5

Wzrost

170

Obwód ramienia

Obwód klatki

104

Obwód uda

Obwód talii

90

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

70t 170b 380w

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

to 1szy cykl

Opisz swój plan treningowy

trening 3 razy w tygodniu fbw plus 2x w tyg cardio

Cel cyklu

przybranie masy

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Mała

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 77 dni Przeczytanych tematów 62
Witam, jestem na 1szym cyklu, bije 200mg tescia enan tygodniowo, przed wejściem jak i 3tyg na teściu zrobiłem badania. pytanie moje jest takie czy powinienem sie martwic tym estradiolem, czuje sie dobrze jeśli chodzi o samopoczucie i libido.
Estradiol - 236-128 pmol
Test-38.24-22.35 nmol/l
Fsh i lh lezy (aczkolwiek lh lekko powyżej dolnej granicy normy)
Reszta parametrów spoko, progesteronu nie zbadałem
Dodam jeszcze ze bije raz w tygodniu w poniedziałek i badania robione były w poniedziałek przed strzałem.
Mam 22 lata waga 80-81kg 170cm wzrostu staz 4lata








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15669
Aa sory okey faktycznie pisałeś wybacz, ale estro zakresy to akurat dobrze spojrzałem :D wysoko jest jak na moje ale jak nie masz skutków ubocznych takiego estro no to spoko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Jeśli masujesz i nic się nie dzieje to nic nie ruszaj
Lh i fsh na cyklu będzie zawsze na zero bo jesteś zablokowany

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 492 Na forum 164 dni Przeczytanych tematów 5104
Co to za cykl ? To typowe TRT. Zapamiętaj że biorąc zewnętrzny testosteron wyłączasz produkcję własnego którego ilość wynosi jakieś 100-150 mg na tydzień. Masz go we krwi lekko ponad górne widełki i jaja zblokowane , warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15669
Jak wyżej. Ile miałeś testa naturalnie? Bo 200mg raz na tydzień to szkoda się blokować i fundować sobie duże skoki estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Pięknymłody
Co to za cykl ? To typowe TRT. Zapamiętaj że biorąc zewnętrzny testosteron wyłączasz produkcję własnego którego ilość wynosi jakieś 100-150 mg na tydzień. Masz go we krwi lekko ponad górne widełki i jaja zblokowane , warto?


Dziennie max 10 mg a przecietnie ok-6-7 mg na dobę

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 492 Na forum 164 dni Przeczytanych tematów 5104
Aleks
Pięknymłody
Co to za cykl ? To typowe TRT. Zapamiętaj że biorąc zewnętrzny testosteron wyłączasz produkcję własnego którego ilość wynosi jakieś 100-150 mg na tydzień. Masz go we krwi lekko ponad górne widełki i jaja zblokowane , warto?


Dziennie max 10 mg a przecietnie ok-6-7 mg na dobę


Nie ma to większej różnicy bo liczy się efekt końcowy delikwenta 22 letniego który zablokował się dla 25% plus względem górnej normy i zafundował sobie wszystkie sajdy z estro włącznie dla takiej ilości gdzie mój siostrzeniec przy 800 górnej normy ma 1100 bez igły . Panowie jak się dziurawić to żeby to miało sens ...

Z wyniku kolegi zadowolony będzie gość 40+ o wyjściowym poziomie 15 lub niżej gdzie górna norma to 30 czyli prawilne trt a nie bomba zrdowego chłopa 22 letniego


Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2024-02-13 15:12:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
To jest jego pierwszy cykl, nie ma 1,9 m wzrostu ani wagi ponad 100 kg, zaczyna od najniższej mozliwej dawki, jest zadowolony sideow nie ma, wiec przyjdzie jeszcze czas na podbicie dawki gdy nadejdzie stagnacja.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15669
Można tak to rozważać ale zapewne nie ma sajdów bo to nie cykl :D chłop zdrowy 22 lata mógł spokojnie pare lat cisnąć nnaturalnie zamiast się blokować, ryzkować płodność itd. No chyba ze zakładamy ze teraz z bomby nie będzie schodził przez całe życie i sobie tak rozpoczął.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Czytacie post...
Staż 4 lata

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 77 dni Przeczytanych tematów 62
Dobra dzięki za odpowiedz, tak jak kolega wyżej napisał nie zależało mi żeby wybić wszystkie hormony 4x, tylko aby podnieść teścia dla lepszego samopoczucia jak i regeneracji przez wzmożony okres pracy u mnie w życiu, aby nie zaniedbać snu ani treningu, jednocześnie chciałem zrobic to w miarę mało inwazyjnie, patrząc ze są to moje 1sze środki które przyjmuje z zewnątrz, z efektów testa jestem zadowolony (sideow żadnych nie zaobserwowałem, nawet badan bym nie robił zbytnio gdyby profilaktyka tego nie wymagała, a post założyłem by zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych ludzi, którzy mogliby rozwiązać moje wątpliwości), a będę schodził z tego w maju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15669
No teraz jest moda na bicie teścia jako suplement ale ja osobiście uważam to za nie najlepsze rozwiązanie. Sporo osób na takim estro miałoby już spore sajdy. Tak z ciekawości w którym dniu po iniekcji robiłeś te badania? Ja teraz sam bije 125mg co piąty dzień i taki wynik podobny jak Ty miałem z 2 dni po iniekcji to jest dupa a nie cykl :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja opinia na temat cyklu

Następny temat

Redukcja - środki

WHEY premium