SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystko na temat Metanabolu(Metandienolu)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
chłopak śmietnika nie chce robić..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Jeszcze nie wykupiłem recepty a z niej sie nie wyczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
a dlaczego lekarz Ci to przepisał?

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Bo już prawie 3 lata boli mnie kark. Wreszcie sam poszedłem i to mi przepisał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
wypadek miałeś? co jest przyczyną? Nie daj się ciągnąć tak za język.. nastepnym razem jak będziesz zadawał pytanie to napisz wszystko co wiesz i jak najwięcej tego.. ehh..

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Koleś mnie złapał za głowę i ścisnął. Miało być na żarty. Wcześniej nawet dało się żyć ale ostatnio coraz bardziej zaczoł boleć i wybrałem się do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
Wróć jak będziesz miał nazwę i skład leku

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29
Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Witajcie niechce zasmiecac forum dlatego pisze w poscie o metce. Otoz kumpel kupil 100metki z axio - sprawdzony stuff i caly czas sie glowi jak ma brac powiedzial ze nie uwierzy dopoki nie przeczyta. Radze mu brac 3x 5mg co 5godzin i do tego rano tabletka multivitaminy +tran w kapsułkach mzoe tak byc? Czy multivitamina tran i metka brana razem rano nie bedzie kolidowac ze soba? i czy jezeli bierze np w dni szkolne o 7:30 pozniej 12:30 i 17:30, a w weekend kiedy spi dluzej wezme pierwsza o 10:30 przykladowo czy to nie zakluci cyklu? moja wiedza nie jest wystarczajaca dlatego pytam.
dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4502 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15443
hehe.. dobry post.. tran wyrzuć i kup omega3 (jakieś dobre, np. fitline).. dieta a nie multiwitaminy..
a tak w ogóle to niech kolega to wypełni:
https://www.sfd.pl/***Zanim_zadasz_pytanie***-t297513.html 

Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 strzalow nandrolonu.....

Następny temat

prozba o pinie!

WHEY premium