SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wszystkiego najlepszego Marku :D

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Najlepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
niech mu gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
zdrowia Marku, jak wczesniej krac napomnial, kolejny przyklad na to ,ze jesli odpowiednio podejdzie sie do tematu to mozna sie w to bawic dlugo i nie zrobic z siebie wraka/kaleki fizycznie i umyslowo.

BTW: ciekawe co pomyslalaby osoba niezwiazana z dopingiem po przeczytaniu podowu do jubileuszu

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261568
zdrowia

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
100 lat!!!

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Wszystkiego naj ! Zdrowia przede wszystkim.

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
dzieki za zyczenia . Michał sporo przesadzil. chodzilo o to ze jakies 20 lat temu zaczela sie "moja przygoda z towarkiem " oby nikt nie zrozumial błednie ze przez 20 lat gosc jest na bombie !
Lukaszu Ty to juz mnie przegoniłeś, co za skromośc u Kolegi ?!
Co do 'brania z głową " nie istnieje cos takiego. Kazdy kto sie decyduje na ten krok musi miec swiadomosc ze mocno ingeruje we wlasne zdrowie i przyszłość.
Dalej na przelomie 80/90 tych nie bylo underow, co uwazam za plus. nie bylo podrobek ( no w bardzo bardzo malycm stopniu, czyli żadkośc ) dalej ludzie jeszcxze sie bali brac wieksze dawki. trzxeba dodac ze ten kto lykal np kilka mietkow dziennie bil 300mg testa i 300 npp byl juz uwazany za koksa maxa, do tego nie byl to szczaw majacy 20 lat a zazayczaj koleś czesto kolo 30 tki . w tych czasach popularne byly któtkie srodki ( na których gł. jechalem) czyli proip 25 mg produkcji jelfy, npp nerobolil lub retabolil 50mg, wzglednie czeski superanabolon 25 mg npp. z tych dawek nie szlo zrobic np 600mg testa i 600mg npp w tyg bo soku wychodzilo kolo pol szklanki ! wiec jak wspomiallem cykl 300mg testa i 300mg npp w tyg byl to calkiem powazny cykl. Samemu bijac pierwszy raz 200mg testa w tyg po kilku tyg udalem sie caly w strachu na badania lekarskie, ktore pozniej robilem 1 do roku ( jak czesto wykonujecie badania ?) cykl trwajacy 10 do 12 tyg to byl juz czysty profesjonalizm, goscie ktorzy nie schodzili ponizej 8 mies byli wyjatkami !!! hgh byl bardzo drogi i czasto nie w pelni syntetyk , ale dzialal lepiej niz dzisiejsze syntetyki.
przez ten czas 90 te lata bylo kilka wypadkow smiertelnych z przedwakowania saa w samej tylko W wie.w koncowce 80 tych popularny byl oral turinabol, pozniej silabolin cccp - dzuza retencja wody duza sila za to jaja malaly w tempie przerazliwym !!! koledze jedno jadro nie wrocilo do normy, ale trzeba przyznac ze na zdrowym doczekal sie dziecka. w sumoie wiedza dzis jest wieksza wiec czemu szczawiki biora juz dawki o ktorych nie myslalem dzwigajac 300kg !! w popularnym klubie w Wwie byly grupy godzinowe na ktorych nie bylo goscia czystego od twoaru !!! sztrzykawki walaly sie wszedzie, ale za to jaka atmosfera !! kolega ktory mnie wtedy tam przyprowadzil ( a wazac 95 kg juz troche siely mialem ) objawil mi ludzi walczacych z ciezarami, kolesie tam cwiczyli na ciezarach 200 i wiecej kg w seriach !!! mowa o lawie i przysiadach. talezy brakowalo jak np 5 takich kolesi zakladalo pow 200kg na gnace sie gryfy !!! w sumie "pedalstawa " nie bylo !!! atmosfera byla taka ze nie szlo nie brac towaru, ciagle sprawdziany, podkretki kto ile wezmie na raz na serie .... atmnosfera ktorej juz w tym wieku nie widzialem. w sumie fajnie bylo....
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
hehe swiete slowa ja widze zmiany jakie zaszly w przeciagu 8 lat a ty na przelomie 20lat to dopiero ehhe dawki racja coraz wieksze i odwazniejsze
pozdrawiam

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Przyznam ze byłem na tej siłowni z Wujkiem i pare "dinozaurów" jeszcze żyje I mają się naprawdę dobrze.
A nawet i strzykawkę się widziało

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta + tesc prop + deca

Następny temat

badania w UK gdzie mozna zrobic

WHEY premium