SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wracam z podwiniętym ogonem :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Anisia, maka orkiszowa jest maka pszenna-jak to sie ma do niejedzenia chleba z maki pszennej?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ale skaczesz z tym rozkładem, różnice mogą być max 5g, z tego co widzę ustaliłaś sobie rozkład, więc się go trzymaj

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Miód?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Hej Dziewczyny :) Nie wiedziałam, że nie wolno jeść mąki pszennej Gdzieś tu widziałam przepis na chleb właśnie z mąki orkiszowej :(

A co do miodu to przeczytałam w akrtykule chyba na potreningu.pl albo tutaj, że łyżeczka miodu po treningu robi więcej dużego niż złego.

Z jedzeniem dzisiaj trochę kuleję. Po pierwsze zauważyłam, że ten dziennik na potreningu trochę źle oblicza kalorie posiłków i jak się doda wartość białek, węgli i tłuszczu to wychodzi całkiem inna wartośc kaloryczna niż na to wskazuje "suma" [u mnie było to 200 kcal różnicy na minus :/ dzisiaj].
Po drugie to byłam chora jak pies w pracy, chyba się czymś strułam, więc żeby dobić więcej węgli muszę jesć dużego banana wieczorem

No, ale kazałyście trzymać się zamierzonych wartości to siem bendem czymac
Dzięku jeszcze raz za Wasze cenne rady, czytam i czytam te wszystkie artykuły, ale tyle to tego, że się miesza i trochę zapomina :'-(
Niedługo zamieszczę miskę z dzisiaj.
Miejcie cudowny dzionek :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Tfu, ten miód robi więcej DOBREgo niż złego nie dużego. O czym ja mysle....!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Patrz aby wartości btw się zgadzały nie kalorie. Miód to cukier, ladies nie jedzą cukru, to, że napisane w artykule nie znaczy, że można bo to jest napisane ogólnikowo. A nas dotyczy artykuł Co jedzą ladies. To samo jest z nabiałem, znajdziesz artykuł, że jest ok, ale my go ograniczamy. Nie bez przyczyny tak się robi. Masz problem ze słodkim więc musisz się go oduczyć.
Dużo dobrego na pewno zrobi owoc po treningu.

Żeby dobić węgli wcale nie musisz banana jeść zjedz ryż, kaszę, fasolę strączkową, po owoce nie sięgaj jeśli nie jesteś po treningu wieczorem, w dodatku po dużego banana


Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-08-16 11:23:37

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Jak pisałam prędzej chora dzisiaj jestem, chyba po tym serze, więc nie jest idealnie. Brzuch mnie tak bolał że... no, wiecie co



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz, kalkulator liczy dobrze, ale wiele produktów jest źle wprowadzonych. pooglądaj sobie wartości poszczególnych artykułów, to na pewno znajdziesz błędy, tak jak ja te jajka wypatrzyłam, bo mi się ciągle gramy z kaloriami nie zgadzały. Ale takich kwiatków jest więcej. Jak będziesz miski wrzucać, to ktoś to na pewno zauważy jeśli sama nie wyłapiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Figa, racja ja jeszcze dodaje swoje produkty, apozniej zachowuje cale danie z nimi jako szablon i juz nie musze 3X tego samego miesa wklepuwac, bo akurat w kalkulatorze nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 379
Hej Dziewczyny :) Mam nadzieję, że weekend mija Wam cudownie :)
Nie zamieszczam miski z piątku ani soboty, bo w piątek byłam z mężem w restauracji i nie wiem ile czego zjadłam. Byłam tylko w 50% grzeczna
Wczoraj sushi i sashimi z koleżanką, więc tu starałam się jeść surowe ryby, ryż [niestety biały], trochę awokado ale później pojechałam po bandzie - 3 lampki Pinot Grigio i tarta z truskawkami Za to śniadanie było "przepisowe" i na kolację tylko trochę orzechów bo byłam pełna jeszcze od lunchu.

Dzisiaj wstałam rano i na czczo pobiegłam na siłownię i dałam sobie niezły wycisk!
Jak zawsze robię 10min interwałów na bieżni [2 minuty bieg 9.3km/h (co dla mnie jest ciężkie], 2 min wchodzenie pod górkę 6.7km/h] tak dzisiaj moje Drogie biegłam 10km/h przez całe 25 minut. JA NIE WIEM JAK JA TEGO DOKONAŁAM!!!!
Na siłowych dodałam całą jedną serię, czyli robiłam po trzy serie zamiast po dwie. Była MOC! Wróciłam do domu i nie miałam siły dosłownie na nic, ale przecież musiałam sklecić sobie coś do jedzenia więc stoczyłam doopsko z kanapy i stworzyłam przepyszną sałatkę z tuńczykiem z przepisu z jednej ze stron ze zdrowym odżywianiem dla kulturystów [hi hi, no bo przecież ja też początkująca kulturystka c'nie????]

I tak sobie zaplanowałam posiłki na dzień dzisiejszy - B/T/W idealnie wg moich założeń - jak się poświęci trochę czasu na ułożenie posiłków to jednak można.

Pozdrawiam Was serdecznie



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy

Następny temat

Ocena diety i treningu (ckd?)

WHEY premium