SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety i treningu (ckd?)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Cześć, mam nadzieję, że moge liczyć na Waszą pomoc:)

Od razu zaznaczam, że zdaję sobie sprawę ze nie trzymam się w 100% zalozen, bo wiem, że wtedy po 3 dniach by się skończyło ;) Proszę o opinię czy to co robię ma w ogole sens i pozwoli uzyskać założony efekt.

Kilka słów o mnie
Wiek: 22
Wzrost: 169
Waga: 50 - 52 (bardzo duze wahania wagi na tle hormonalnym)
Cel: maksymalna redukcja tłuszczu i podkreślenie rzeźby. Moim głównym problemem jest uporczywy tłuszcz na boczkach i brzuchu.

Podaję przykładowy jadłospis - dwa warianty oznaczone jako A i B ( w założeniach wychodziłam z ckd, ale mysle ze za malo intensywny trening mam przez co nie wyplukuje glikogenu).

1.
A: boczek 40g, jajko, masło 5g, ser żółty plaster (15g), oliwa z oliwek dodana po smażeniu - 10g, ogórek 200g

B: ser brie 90g + salata + 12g pesto ze szpinaku (na świeżej oliwie z oliwek) + plaster szybki szwardzwaldzkiej (20g)

+ kawa ze śmietanką 12%

2.
A: pstrąg (120g) lub jakaś pierść z kurczaka smażona na oleju kokoswym (6g), fasolka szparagowa 200g, cebula 80g, olej lniany 10g

B: wołowina duszona 60g zapiekana w plastrach boczku 40g, oliwa z oliwek 15g, brokuły 200g

3.
A: szynka szwardzwaldzka 50g , szpinak 150g, mozzarella 40g, oliwki 100g

B: pasztet z wątróbek i innych podrobów i cukinii 100g ewneutalnie kawałek piersi z jakims warzywkiem (w 100g nie więcej niż 2g węgli), łyżeczka majonezu

4.
A: ser twaróg chudy 100g + 2 łyżki śmietany, orzechy włoskie 20g

B: twaróg chudy 100g, olej lniany 10g, wiórki kokosowe 10g, migdały 15g, łyżka śmietany

Do tego dochodzą grzeszki w stylu czerwone wino wytrwane, piwo.. czy kawa z mlekiem
Czasami mi się zdarza zjeść więcej serów tłustych, które uwielbiam.. zamiennie często też jem warzywa tj. brukselka, cukinia, czasami na obiad karkówka, lub jakieś inne tłustsze mięso.


Trening:
2x w tygogodniu na rzeźbę
15 min: rozgrzewka
40 min: 5-6 ćwiczeń na dane grupy mięśniowe 4 serie każdego po 15 powtórzeń + na brzuch
1x obwodowy
1x zajęcia aerobikowe (jakieś TBC, ABT, ewentualnie bieżnia)

Ładowanie.. mam wrażenie, że trening jest za lekki tym bardziej, że czasami nie wychodzi 3x w tygodniu, dlatego mam opory. Z drugiej strony nie ukrywam, że można uznać, że mam tak pół dnia ładowania i to bardzo niezdrowego (jakieś drinki, alkohole, redbull ;p).
W sumie chce robic takie mini ladowanie normalnymi weglami raz na 3 tygodnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

Od razu mówię, że ckd+grzeszki, o których piszesz, jest bez sensu.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
masz BMI na granicy niedowagi, a przeniesli twoj watek z dzialu 'odchudzanie'. Jestes pewna, ze redukacja jest dla ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Saida, dlatego ckd ze znakiem zapytania ;) mozna uznac to po prostu za diete ketogeniczonną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A nie lepiej normalną, zbilansowaną?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
Buniia, waga dla mnie jest bez znaczenia na dobrą sprawę. Górę mam wychudzoną, ale tłuszcz jest jak pisałam w boczkach - a tłuszcz trzeba po prostu spalić.
Saida, zbilansowanej nie potrafię utrzymać - byłam dawniej lekko od słodyczy uzależniona, a diety low-fat są dla mnie najlepsze, bo po raz pierwszy nie mam ochoty na słodycze i lepiej się czuję. Poza tym mam duże tendencje do zalewania, a po obcieciu wegli widze bardzo duza poprawe w "strukturze/sprężystości" ciała.

Btw, zapomniałam wspomnieć o wynikach badania ciał ketonowych w moczu za pomoca pasków. Nie wiem od czego to zależy, ale mam kolor 2, czyli śaldowe ilości ketonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 110
I w ogóle dzięki za tak szybką odpowiedź :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wracam z podwiniętym ogonem :(

Następny temat

Ocena analizy składu ciała

WHEY premium