SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda z butelki czy z kranu ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30871
Mimo wszystko brałbym butle,a nie dręczył sie takimi pytaniami,czasem nawet wypije kranówe i jest gitara,choc z kranówką róznie bywa,umnie zdarza sie ze w kranówa jest pełna żelaza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Jak wiesz ze masz czysta to pij. Ja nie pijam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
A co z zagrozeniem kamienia na nerce? Chyba nikt nie chciałby mieć konieczności wydalenia tego z organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej ze studni
jak bylem w Norwegii to tam kazdy mowil ze woda z kranu u nich jest git i mieli racje bo w smaku przypominala nasza butelkowana.
Jesli ja bym byl pewny ze jest u mnie w kranie czysta to z kranu bym pil, ale mieszkam na Slasku wiec wiem ze nie jest
dlatego u mnie tylko butelkowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1405
ja tez wole sobie kupic buteleczke lub przynajmniej przegotowac...bo u nas badali kranówe i taka bez przegotowania okazala sie trujaca;p wiec radze Wam uwazac... chociarz gdzie niegdzie mozna spotkac dobra wode w kranie (np u mojej babki na wsi;p)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
U mnie co jakis czas brazowa leci

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
domer, to dużo minerałków wtedy ma, pij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1934
ja pije 'mineralną' z biedronki po 55gr za 1,5 litra...

zastanawiam sie czy nie lepsza by była od niej przegotowana kranówka - tyle, że przegotowana ma gorszy smak... koszt butelki, transportu, podatek - zostaje nam jakieś 20gr za 1,5l wody.

Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 476 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3488
ja pije prosto z kranu i jest najlepsza

...płacz na treningu, śmiej się podczas walki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Ze najlepiej Ci smakuje? Czy badales ja i wiesz ze nie ma lepszej pod wzgledem skladu?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zrobić żeby przybrać na masie

Następny temat

Jedzenie z macka?

WHEY premium