SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda dla naszego organizmu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 483
Na treningu piję około 2 litrów wody ;) ale później polowa idzie z moczem do kibla ;] co jest? To chyba bez sensu ;]

Traing hard! Work intensive!
http://www.sfd.pl/Moje_królestwo-_siłownia-t360330.html  Moja Siłownia !!


-------!! NOWE FOTY STRONA 4 !!--------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie baw się w archeologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Przeciez to normalnie. Jezeli nie jest to trening typowo tlenowy to az tak duzo wody z potem nie stracisz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7208
A herbatę i kawę wliczać? Bo gdzieś przeczytałam, że nie bo one odwadniają organizm. A u mnie połowa płynów jest głównie z herbaty (zielonej) i kawy (zbożowej)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Optymalnie jest dostarczac ok 3-4 litrow wszystkich plynow w diecie. Wiekszosc najlepiej z wody. Jezeli polowe z tego to herbata czy kawa to dostarczasz malo plynow, albo za duzo kawy/herbaty.

Zmieniony przez - domer w dniu 2008-05-04 16:43:20

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7208
A woda z żywności nie wlicza się do tego? Mleko, jogurty, owoce, czasem zupy... W tym rzeczach jest jej trochę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Kazdy produkt zawiera wode, ale taki szczegolowy nie musisz byc. Mleko, soki, herbaty ok.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
Jaką wodę polecasz chodzi tu o zależność cena/ jakość bo czytałem art. o wodach i źródlana biedronkowa nie wypadała najlepiej :)

Rośnij albo giń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Z mineralnych Muszynskie zdroje ok 300mg wapnia i podobna ilosc magnezu, mozna ja kupic w netto 1,2-1,6zl w zaleznosci od promocji. Tanio rowniez wychodzi Muszyna w makro 0,99-1,3zl. Z zrodlanych Promavera, Aqua minerale itp. ok 1zl.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
a Polaris (Biedrona) ?

Rośnij albo giń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co Sądzicie o diecie??

Następny temat

DIETA - do ułożenia, zaproponowania ;)

WHEY premium