SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamy w nowym dziale %-)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2070
Czesc Wszytkim

Andrzej1970

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2070
Czesc Wszytkim
Czy moze jest ktos z Gdyni, wsrod starszakow?
chetnie poznam :)
pozdro dla wszytkich i szacun, ze sie chce, bo w naszym wieku jest zawsze 1000 innych roznych wazniejszych rzeczy do zrobieia tylko nie cwiczenia. Ja cwicze u siebie w domu, zrobilem sobie taka mala silownie ze sprzetu ''Marbo'' i ''masiv''- to na Allegro.
narazie mi to wystarczy, ale pewnie jak pociagne tak dalej to bede musial poszukc jakies silowni na miescie(ograniczona iliosc sprzetu).DZienika nie bede zakladal, bo cwicze nieregularnie ze wzgledu na moja prace i byloby to bez sensu.pozdro andrzej

Andrzej1970

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Witam, nie koniecznie będziesz musiał się przenosić na publiczną, jeśli masz podstawowy sprzęt to spokojnie można się wyćwiczyć na zwykłej :piwnicznej" siłowni, tym bardziej jeśli na publicznej masz ograniczoną ilość sprzętu.
Druga sprawa to to ze jak piszesz ćwiczysz nieregularnie ze względu na prace itd. to na swoją siłkę zawsze możesz pójść w każdej chwili (nawet jak nie masz tego zaplanowanego w planie, a masz chwilę czasu i chęci)
Pozdro

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2070
Dzieki sasiadxxx za odp. masz racje, jednej rzeczy mi brakuje na mojej ''silce'' (pare gratow w garazu i tyle, bo samochod sie nie miesci, wiec zrobilem sobie pomieszczenie sportow), tylko musze co jakis czas otwierac garaz i wietrzyc bo to taki standartowy garaz he he

Andrzej1970

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 58 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1677
Witam, pozdrawiam, włączam się do forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
Witaj bkjd40 na forum
(troche nick trudno wymówić )
Fajnie, w końcu ktoś z rękawicami na łapach, bo jak do tej pory chyba wszyscy w tym dziale geriatrycznym to "złomiarze"
edit: chociaż kolega Skint73 coś walczy z tego co zauważyłem...

Zmieniony przez - DZlK w dniu 2011-11-29 20:50:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Witaj Bkjd40
hehe dobre, właśnie dowiedziałem się ze jestem złomiarzem SOG dla Ciebie za to

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 665
heh, w sumie to i ja po części jestem - zwłaszcza, że mi talerze zardzewiały kiedyś jak mi garaż zalało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Je też złomiara
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Przydatne programy wspomagajace trening i odzywianie

WHEY premium