SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina B17

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23148

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3986
widziałem też kiedyś film o takim gościu co propagował tą witamine B17 jako lek na raka, i go wsadziły koncerny farmaceutyczne do więzienia pod byle pretekstem...

glupot nie ma co gadac, z dala trzymac od ploty, nie ma co opowiadac, plota to efekt glupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1346


Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19
Dokładnie, moja mama wraz z rodzeństwem w dzieciństwie jadała pestki moreli czy innych owoców. Postanowiłem sobie jeść różne nasiona czy to pestki z dyni zawirające wit b15 czy własnie pestki ze śliwek, jabłek. Do tego rano wraz z mlekiem kasze lnianą, nasiona sezamu itd. Wcześniej takich rzeczy nie jadałem, a zasmakowały mi. :) Jak jem winogrona czy arbuza to też chrupie pestki, chociaż dawniej wyrzucałem. Ryż też jak teraz gotuje to brązowy a nie biały. Tyle syfu człowiek wrzerał w postaci parówek, kechupów, chipsów i innych gówien, że teraz tego nie tykam, fuj!
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi rowniez niechce sie wszystkiego czytać
ale z tego co zdąrzylem zauwazyc kilka błędów:
-CYJANEK (trucizna) - zawiera każda komórka organizmu człowieka. W przypadku jego "uwolnienia" z komorki, czlowiek umiera. Uwalnianie tego pierwia pierwiastka następuje samoczynnie po śmierci - organizm wowczas ulega rozkładowi.
-WITAMINA B17 - uzywana m.in. w leczeniu nowotworow- dziala nastepująco: po wchlonieciu tej ze witaminy do komorek stopniowo uwalniany jest wlasnie z nich cyjanek, silna trucizna ktora zabija nowotwor, a przy okazji osobe chorą. Dlatego tez terapia potocznie nazywana "chemią" trwa jedno razowo (zdarza się ze wielokrotnie w przypadku przerzutow) Stąd po zastosowaniu tej wlasnie witaminy wystepuja objawy typu: lysienie, wymioty, nudnosci, halucynacje itd.
Moja matka kiedyś miała raka więc wiem troszkę na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5137
Sry za archeologa.

Do pana wyżej, do Ty pie**lisz za przeproszeniem, witamina b17 nie jest stosowana w chemioterapii, jest wręcz zakazana. Cyjanek powoduje wypadanie włosów ? wymioty? Ha. Jb*ny pływający analityk, nie zdziwie się, jeżeli jesteś opłacany przez jakiś koncern, jeżeli ktoś chce zrozumieć wypowiedź Pana wyżej, niech przeczyta poniższy artykuł.

http://kefir2010.wordpress.com/chlewnia-pralnia-brudow/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17
Witam wszystkich.
Uważajcie na niby sklep z witamina b17 na stronie xxxxx. koles to zwykły oszust.
Chciałem od niego nabyć zestaw podstawowy. Facet szybko przesłał mi na email dane do przelewu i telefonicznie ponaglal do przelewu. Gdy zobaczyłem że jest z mojego miasta zaproponowałem odbiór osobisty. Klient cos zciemnial że nie stawi się osobiście, później że nie ma jak tego przekazać, aż wreszcie oznajmił że osobiście tego nie sprzedaje.
Chciał pewnie abym zrobił przelew i tyle go widziano.
Klient żeruje na ludziach w krytycznej sytuacji, bo wie że taka osoba zrobi wszystko aby żyć, nawet kosztem takiego ryzyka.
Pewnie te wszystkie opinię i komentarze w internecie sam napisał.
Podkreślam tu że nic od niego nie kupiłem i na szczęście nie dałem się oszukać.
Acha dodam jeszcze że w danych do przelewu był Radom, ul. Czysta 7, a pod tym numerem jest wieżowiec czyli chyba powinno być czysta 7 mieszkania nr xx.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-03-24 21:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Co do ostatniego wpisu :
Panie xxxxx ? ! ( pozwolę sobie napisać pan z dużej litery pierwszy i ostatni raz - to wynik mojego dobrego wychowania z domu ) .
Jak pan może w ogóle nazywać kogokolwiek oszustem, nie kupując, nie płacąc za towar ?
Co innego, gdyby pan wpłacił a nie otrzymał zamówionego towaru, bądź też otrzymał gazety bądź towar niezgodny z opisem.
Tymczasem do transakcji w ogóle nie doszło.
Kupowałam ze strony xxxxx przez przeszło rok czasu preparaty z Amigdaliną, najpierw zestawy, później samą Amigdalinę.
Na początku również nie ufałam i kupowałam za pobraniem, następnie już wpłacałam na konto i nigdy się na tym człowieku NIE ZAWIODŁAM !
A to co pan wypisuje na tym i na innych forach z tego co zdążyłam zauważyć, na temat na prawdę jednego z najuczciwszych ludzi jakich znam na tym świecie to już jest szczyt bezczelności i świństwa .
Mam nadzieję, że życie się panu odpłaci. Ja tymczasem informuję właściciela strony xxxxx o pana wpisach na forach

Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-03-24 21:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Pozwolę sobie również napisać , że to jak się pan nazywa wiem z serwisu goldenline, na którym oficjalnie pan również " obsmarował " sprzedawcę. zgłaszam nadużycie i pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 233 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
Sprzedawanie amgidaliny jako rzekomego leku na raka już samo wsobie jest nieetyczne, a na stronie obecne są informacje nieprawdziwe, takie jak:

W swoim składzie posiada cyjanowodór, jednak nie jest on szkodliwy dla człowieka, ponieważ zawarty w kapsułce ( której głównym składnikiem jest wyciąg z pestek gorzkiej moreli ) cyjanowodór, inteligentnie atakuje tylko komórki nowotworowe, wyniszczając je. - wciskanie takich kitów innym to właśnie oszustwo, ponieważ literatura medyczna zna przypadki zatrucia związkami cyjanogennymi zawartymi preparatach z pestkek owoców, a sam środek w badaniach naukowych nigdy nie potwierdził swojej "antynowotworowej" skuteczności.

Zmieniony przez - saajonarah w dniu 2013-03-24 16:59:19
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

rosół z kury

Następny temat

Dieta!!

WHEY premium