SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol dla 17-latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Gratuluje sportowego ducha i trzymania sie zasad fair play ;P
Gorzej bedzie jak oponent bedzie mial w je w dupie :P
A myslisz, ze od dostawania po ryju golymi piesciami to sie IQ zwieksza, tia? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
d****izm ...

waga przy tym wzroscie dramatyczna pewnie zero diety, a juz kox

kolego dieta

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 239
OK dzieki za wypowiedzi dało mi to do myslenia :). To teraz mi napiszie czego mam jeść najwięcej... ile posiłków dziennie noi ile musze ew. przytyć abym mógł zjeść te tablety :). POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
masz a***iste podejscie do sprawy
na forum o diecie masz wszystko wystarczy poszukac

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2760
wlasnie najpierw dieta

>>>Odbijam sog'i<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 239
Scorpio93 pozwól że coś Ci zacytuję:
"Ja decyduje się na doping z powodu moich słabych predyspozycji genetycznych. Zależy mi na tym by mieć umięśnioną sylwetkę, ale nie mogę tego osiągnąć 'na sucho', niestety :( Jest to dla mnie po prostu konieczność. Nigdy nie planowałem być wielki i nawet nie chcę ważyć więcej niż 80 kg, po prostu chce zyskać wyraźną rzeźbę i definicję mięśni, a przy moim obecnych przyrostach uzyskałbym ją może w wieku lat 40-tu :)"
Może wiesz kto to napisał? :P
Pomyśl że jestem w podobnej sytuacji. Wśród kumpli nie jestem słaby ale chciałbym być... poprostu bardziej koks i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Jestes w podobnej sytuacji????A twoj staz to 3michy i juz stwirdzasz ze masz slabe geny...????
Smiech kurva na sali.
Czlowieku otrzasnij sie

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dokladnie, nie jestes w podobniej sytuacji :)
Ja mam 24 lata - to raz. Cwicze z przerwami od 18-tki, tak powazniej dopiero od 20-tki. A tak naprawde powaznie to dopiero od lat dwoch :)
Kiedys bylem na tyle sprytny i zorbilem cykl w wieku lat bodajze 20-tu, wyszla z tego niezla kicha, efekty byly marne, krzywdy sobie nie zrobilem, ale generalnie warto nie bylo. Obecnie zrobilem kolejny (prop+wino) i wyniki sa kolosalne. Tak jak wszyscy pisza - najpierw dieta, trening i poznanie swojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3285
Ale jak wino ma ci pomuc bez diety ? z czego masz rosnąc ? na chlebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 239
OK dzieki. Wiecie... mam takich znajomych kumpli "slumsy"... suche chucherka złodzieje, cwaniaki itp. itd. Wogóle nie chodzą na siłke ani nic poprostu okradają stare babcie wieczorami. Ostatnio dowiedziałem sie że strzelają sobie z OMKI i w bardzo szybkim czasie wyglądają jak pudziany :P. Wiem że bedą z nich flaki za niedługo :D Ja sam chciałbym sie powolutku elegancko cacy ładnie wyrobić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WAZNE BARDZO WAZNE

Następny temat

kto wie co to jest ??

WHEY premium