SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol 50 Atomic lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15
jakie problemy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
najprawdopodobnie coś z nerwem kulszowym lub z miednicą.W łodzi krochmalski mi tego nie zdiagnozował, w comsie tak samo(pomimo rezonansów i innych badań).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29464 Napisanych postów 62891 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902398
gruby22 polecasz tego krochmalskiego? bo mam od kilku lat problem z lokciem i tez nie bardzo moga mi pomoc i juz nie wiem do kogo sie zglosic... warto wydac kase na niego czy lepiej do kogo innego z lokciem bo slyszalem ze on w kolanach sie specjalizuje???

z gory dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
albo krochmalski albo fabiś...najlepsi lekarze sportowi w kraju moim zdaniem. Krochmalski składał bark mojemu znajomemu a fabiś trzem moim znajomym.
Jeszcze dodam że krochmalski za***iście robi blokady.
robiłeś jakieś badanie na ten łokieć???pewnie masz jakieś zwapnienie itp.

Zmieniony przez - gruby22 w dniu 2009-05-11 16:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
gruby22 a moglbys polecic kogos od barku/łokcia ze stolicy??

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
nie znam ale jutro sie trenera zapytam...powinien kogoś dobrego znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15
ok,dzieki.
Pozd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29464 Napisanych postów 62891 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902398
rtg i usg. wyszlo osteofit ok 2mm (zmiana zwyrodnieniowa). nierownosc kostna taki jakby dziob na glowie kosci ramieniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
no to raczej nie aż takie groźne...do krochamlskiego możesz śmiało z tym śmigac...pozatym to jest klinika więc nie tylk on tam leczy i robi zabiegi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 950
Powiem tak wbijam winko w łydke i jest to dla mnie najlepsze miejsce w które można ładować winko (czuć tylko przebijana skore i jak sie sok wchodzi i do takie za***iste uczucie ze mógłbym codziennie wbijać ...Wbijałem w uda to chodziłem jak robcop , zakwaszona noga była i cieżko było sie rano ruszyć na drugi dzień Propa wale w barki i czuc tylko przebijana skóre...

Ciesz sie z tego co masz lub przynajmniej smiej :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dianabol 10 Atomic lab

Następny temat

Parabolin - Alpha Pharma

WHEY premium