SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol 50 Atomic lab

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 870 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2251
W łydkę to hardcore

W życiu nie ma nic za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
Co do trolla to w wawce nikogo u mnie dobrego nie znają...jeżdża tam jedynie na badania do comsu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
gruby nie odbiegles troche od tematu?

Pucowac sie kto bije to wino ,ciekaw jestem czy boli mocno.Dzis znajomy odpuscil po 2 strzalach bo powiedzial ze nigdy sie tak zle nie czol,mial guzy na dupie wielkosci sliwki ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8057
ja odstawiłem to winko jak biłem w uda nie mogłem chodzic. walnołem w poslad i tak jak twój znajomy.... chyba jakies tabsy zarzuce

'Only God will judge me'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
kumpel wbil i dupsko mu spuchlo, wbil w drugi poslad i drugi poslad spuchl wiec po*******il sprawe, dal w prezencie innemu kumplowi i tamten wbil caly flakon i mowi ze spoko, wiec **** wie tak do konca o co chodzi, winko to ja raczej tylko apteczne bije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Widze ze to nie tylko moj ziomek mial problem z tym winkiem.
Polecilem mu to winko, bo pare osob chwalilo i mi wlasnie pisal ze jakies guzy ma po nim i niechca zejsc za chvja.
Sam mam dla siebie 4 flaszki odlozone i zastanawiam sie co zrobic. Chcialem leciec z propem feniksa, moze to jakos pomogloby przy wchlanianiu ?

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
zrob se testa jednorazowego w dupala i wyjdzie czy sie nadajesz
kumplowi to zeszlo z dupska ale cierpial chwile a ten drugi nic i tu pies pogrzebany bo ten sam flakon, o bledzie przy szocie mowy nie ma bo robil w dwa poslady, zreszta pisalo tu pare osob ze spoko a inni, ze boli moze to przez to PGE prze niektorych zle tolerowane? (nie znam dokladnej nazwy tego rozpuszczalnika wiec moze byc blad literowy) hgw
ja nawet nie bede probowal bo ewentualnie jak winko to tylko desme dopuszczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 505 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6966
Ja sie podjaralem tym winkiem no i w dobrej cenie dostalem, ale jak mam walic 1,5ml eod i miec problemy z kucaniem to wole odpuscic.
Zrobie test tak jak mowisz i wszystko bedzie jasne - czy jestem pussycat, czy kozak
Moze faktycznie jest tak jakis skladnik ktory powoduje reakcje alergiczne, ale zeby az guzy sie robily ?

Veteran

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wlasnie reakcja alergiczna organizmu moze byc .
Under to under moze byc roznie choc ja slyszalem same pozytywne opinie a bol raczej wystepowal standardowy jak po kazdym winie czyli lekki dyskomfort po zastrzyku ale bez przesady z gozami czy zeby na dupie nie moc usiasc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
-Cerber- wiesz jak powszechnie wiadomo bo juz pisal newzero chyba, to nie jest produkt strikte atomowy tylko zlecony ale chlopakom co ich winko jest spoko i w sumie konsystencje ma taka sama, ja nie bije winka underowego i nigdy tego nie robilem i nigdy tego nie zrobie dopoki desma jest ale niektorych nawet zambon bolal a mnie nigdy nic, najwyzej jak szybko wstrzyknalem to w tej wlasnie chwili cos w rodzaju rwania w miesniu ale potem luz a sa tacy ze czuli dyskomfort wiec nie wiem ocb, ja mam znowu takie jazdy z propami bo nawet oma mi dupe rwie, poslady czerwone jak u pawiana dlatego jej nie bije, enan/cypio znowu nic, zero dyskomfortu a niektorzy piszcza ze ich norma wykrecila ;/
jest tam wlasnie w winku jakis rozpuszczalnik PG costam i moze jak z tym zaszaleja to niektorzy moga tego nie tolerowac, to tylko moje domysly wiec nie brac tego doslownie

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2009-05-20 01:15:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dianabol 10 Atomic lab

Następny temat

Parabolin - Alpha Pharma

WHEY premium