SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol + Testosteron - 20 shotów

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4882
40 dni to za malo. pomysl... czy da sie nawet ze sterydami zbudowac duzo miesni w 40 dni??? da sie zlapac duzo wody i tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Wiesz co w aucie w torbie treningowej mam paczki, jutro sprawdzę bo nie chce lecieć mi się tera do auta :) Jutro ci wszystko tu napiszę. (tera tak na szybko noto ci mogę tylko powiedzieć, że jest to biała paczka z jakby pomarańczowymi paskami i tak na szaro takim dużym napisem jest napisane Winstrol. (jutro wszystko dokładnie powiem)
OK noto z tą kreatyną zrobię tak jak mówisz
Macie po Sogu

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Spoko, to napisz jutro tą firme bo ciekaw jestem:) Ale zakładam że to na pewno jakiś under, więc nie zdziw się jak po wbiciu tego będziesz miał ropnia i trzeba będzie zapyerdalać do lekarza po antybiotyki, albo będą dupe cieli :) No ale narazie nic nie mówię, napiszesz jakiej firmy to wtedy można będzie coś mówić:) Ale na ogół wino inj under to nic dobrego:) Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
Słuchaj kolego jest to dokładnie taki sam Winstrol jaki masz tu.

http://www.sterydy.biz/inne/Winstrol Desma Depot.JPG

Testosteron używam jeszcze taki co miał mój kolega (nie miał żadnych skutków ubocznych) ale przerwał cykl no i przywaliłem teraz ten co mi dał ale w poniedziałek będę się widzieć na siłce z typem co sprzedaje i ma mi załatwić kozaka... Koledzy brali to mówili, że atom tylko strasznie się ruchać chciało :)

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Jeśli to winko masz orginał, to winko kozak:)
A jaki to testosteron będziesz z tym brał, bo nie napisałeś czy to prop, enan czy cypio,mix?

Ale jeśli chcesz dawkowanie i żeby Ci koledzy pomogli to wypełnij wszystkie pola w ankiecie i wklej ją tutaj to wtedy się pomyśli:)

https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 363
O matko nie wiem wszystkiego więc ... :) Powiem ci jaki to teść będzie jak go w poniedziałek dostane od typka, w każdym bądź razie mówili że mega kozak

Śląsk Wrocław
TKWM Banda
Nas się boją wszyscy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2113
kolo mial paczke tego winka taniej niz paczke omki ja dla mnie pakowane po 3 to wy***ki omka 5zl drozsza heheh ej ty kolo zamien srodki na prolo i dece normy :D

masa = dieta +trening+chęci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Co Ty koleś gadasz? A po ile to ma być pakowane jak nie po 3? Przecież orginalnie w opakowaniu masz zapakowane 3, więc czemu z góry zakładasz że to wyjepka? To że Ty czy tam Twój kolo macie ***owe dojście to nie znaczy że każdy takie ma.. ja osobiście dużo razy zamawiałem to winko dla znajomych i zawsze towar był git i żaden z nich nie narzekał i na wała nigdy nie trafiłem.

Koleś pisze że to jego pierwszy cykl a Ty mu na 1 kontakt z saa deke polecasz?..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
****a kretyn niedozywiony wy******laj z tego dzialu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta pakistańska

Następny temat

2 cykl na zime..

WHEY premium