SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol!!Efekty Po....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 197
Jakie mogą być efekty po środku winstrol ? Chodzi mi o efekty pozytywne oraz jakie mogą być także efekty uboczne....Chce Zrobic Sobie Rzeźbę ^^ Prosze Was O Pomoc.....Jak Morzecie To Prosze Was O wypisanie Diety xD na Rzezbe Z Gory Dzieki
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
jeszcze do autora bo dopiero przeczytalem co on tam wydukal .

WEZ TY SIE CHLOPIE NAPROSTUJ BO JESTES ZALOSNY MOWIAC DELIKATNIE

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dieta---->dział odżywianie
winstrol Cie nie wyrzeźbi
chcesz poczytać o tym środku----> google.pl
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Po pierwsze ankieta dzialu masz ja w podwieszonych topicach dopoki jej nie wypelnisz nitk Ci nie odpowie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3337
Kolego winstrol tylko utwardzi mięśnie, doda trochę siły, lepszą pompę podczas treningu, wysuszy stawy,i nic poza tym. Amatorzy tego sportu myślą, że wino rzeźbi, rzeźbi ale chyba członka w czasie wzwodu!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 8

Czytać ! Czytać i jeszcze raz czytać! a nie zadawać głupie pytania. Wszystko jest opisane.
1

--- VIDE CUL FIDE ---

-- No Pain No Gain --

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2411
Chlopaki nie zakladam kolejnego tematu bo wlascwie podobna sprawa, z jakim tesciem dokladnie polaczyc winko ?
i czy ilosci 10-15 shotow + wlasnie tesciu(ile i jaki)jest ok ?
1

Grzeczne dziewczynki chodzą do łóżka o 21:00 zeby o 23:00 iść do domu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
regulamin działu-ankieta
więc załóż nowy temat z prawidłowo wypełnioną ankietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
dlaczego twierdzicie ze winiacz nie rzezbi ? wycina ewidentnie .
1

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wino solo praktycznie nie wyczuwalne takze odpowiedz sobie sam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
to ja nie wiem jakie wino ty jadles . moze wino - grono ?
fakt dla mnie optymalne polaczenie z propem a solo tez daje rade . zwlaszcza jesli chcesz podbic sile



Zmieniony przez - eugeno w dniu 2009-12-16 09:44:47
2

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie wino solo pomysl z dupy prop obowiazkowo wtedy jest gitara
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy raz czyli...jedziemy z tym koksem

Następny temat

supervar a sw ?sogi

WHEY premium