SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEKTY PO POLOWIE CYKLU DECA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1982
Chciałbym sie z wami podzielić moimi ,,wrażeniami'' po połowie cyklu deki.Jak narazie jestem po 5 strzałach(7 mam na caly cykl),ale jak wiadomo,deca dziala jeszcze kilka tygodni po ostatnim strzale,wiec dlatego napisalem,ze jestem w polowie cyklu.
Wiec tak... :)

1.Waga:skoczyla jak narazie o 4 kg,nie jest zle.Jednakze spodziewam sie ciut wiekszych przyrostow.Napoczatku troszke panikowalem,ze nie idzie mi wogole w mase ,ale rzeczywiscie deca rozkreca sie dopiero gdzies po 4 tygodniu.
2.Siła:no tutaj to całkowicie DECA mnie zaskoczyla,nie miałem pojecia ,ze w ciagu miesiaca przyrost na sile moze byc az tak duzy-14kg!!!
3.Stawy:przed cyklem gdy cwiczylem intensywnie bardzo bolaly mnie stawy,przewaznie lokciowe.Teraz absolutnie nie odczuwam zadnych bólow.kolejny punkt dla deci,jak wiadomo dziala ona bardzo dobrze na stawy.
4.Zauwazalne(jak narazie)skutki uboczne:Powiem szczerze ,ze czasami pobolewaja mnie nerki i jest to prawdopodonie ujemny wplyw deci(chodz nie koniecznie).Jesli chodzi o poped sexualny to nie zauwazyłem zadnych zmiam (jajka wporzadelku )
5.Agresywność: Rozpiera mnie olbrzymia energia,ale nie zauważylem bym byl bardziej agresywny.Chociaz myslę,ze jakby ktos mnie zaczepil na ulicy,to nie byloby dobrze z nim .

Jak narazie to tyle.Po zakonczeniu calego cyklu napewno odezwe sie ponownie i porownam wyniki.

no dres no stres :)

no dres no stres :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
3.Stawy:przed cyklem gdy cwiczylem intensywnie bardzo bolaly mnie stawy,przewaznie lokciowe.Teraz absolutnie nie odczuwam zadnych bólow.kolejny punkt dla deci,jak wiadomo dziala ona bardzo dobrze na stawy

wg badan deka jedynie zmniejsza odczuwanie bóju w stawach - dlatego ich nie czujesz. mozesz miec za to problem po cyklu.

Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness'
-----------------------------------------------
Low carbs diet user
http://pumpingiron.w.interia.pl 
1

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1982
Ja oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe

no dres no stres :)

no dres no stres :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
co do efektow deca to rozkrenci sie wszystko na maxa ale dopiero prawie na sam koniec cyklu... waga skoczy jeszcze sporo :]

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy mógłbyś zamieścić zdjęcie tej swojej decki chociaz jakiegos skana


fresh Air from czarnobyl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy w Egipcie......

Następny temat

Do profesjonalistow z prosba!

WHEY premium