SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Witam
juz ankiety nie bede rozpisywał. Staz ze 4 lata , wyglądam jak na zdjeciu w profilu. 3 cykle za mną.

Zastanawiam sie nad raczej odradzanym tutaj winem solo. Sezon juz sie zbliza , wiec czas na wycinke. Dieta i aeroby juz sa ale myslałem żeby wrzucic jeszcze na 6 tyg wino 40mg ed w roli antykatabolika i ew. pomocy w rzeźbieniu. Nie mam juz zamiaru teraz walczyc ani o dodatkowe kg ani o siłe tylko tak jak pisałem. Wiec teraz pytanie, co sadzicie o tym ? I czego oczekiwać po winku solo ?


I od razu mówie że tak wiem ze fajnei by było z testem ale od tego chce troche odpocząć i nie martwic sie w wakacje syfami i miekka fają, bo niestety mam skłonności

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2010-04-12 19:55:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
biore wkoncu 200tab wina atomica, 100tab clena balkana i zobaczymy jak bedzie. A mam nadzieje ze bedzie za***iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
A po winku syfy nie wychodzą ?
Na niektórych działa jeszcze gorzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
jako antykatabolik jak najbardziej ale w dawcwe rzędu 10 max 20mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a może clen zamiast winka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Prop, winko, clen - i fajka będzie ok w końcu testa byś wbijał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
No mi po winku syfy nie wychodziły a w dawce 30mg w ogóle towaru nie czułem dlatego chce te 40mg dac. Dlatego powiedzmy ze jego działanie antykataboliczne to taki dobry dodatek by był
nad Clenem sie zastanawiałem ale ostatecznie stwierdziłem ze nie
Tak na tescie jest za***iscie tylko w****ia mnie bo po odstawieniu za***iscie mnie blokuje i na wakacje tego sobie nie zrobie %) Chciałem dac cykl 6 tyg , a jak dla mnie testa szkoda tak krótko bić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
PO winie solo : poprawie ci sie definicja + twardość mięśnia+ siła + po dluszym czasie stawy + po krutszym czasie ciśnienie . To z mojego doświadcznie .
Choć znam chlopaka co umnien a silce zjadł 100 winka 10mg z alchemi i przyszlo mu 6 kilo ... moze tam mu metki 10 nawrzucali albo tak dziwnie to dziala na niego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
wino dobry pomysl jak jeszcze cetabon zalatwisz to lux ja mam odlozone 1400mg cety

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6179
listek, a jakie winko leciałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
Leciałem Stanoxa, niby zrodło nie najgorsze i powinno być ok, tzn wydaje mi sie ze mogło byc ok bo zgaga mnie na poczatku łapała a nigdy wcześniej czegos takiego nie miałem. Teraz wezmę pewnie winko atomica. Ale ogolnie mysle ze jest prawdopodobne ze winko mnie nie rusza , Donpawson chyba pisał kiedys ze tez wino na niego nie działa.

Albo jestem taki zalany ze nie zauwazam poprawy definicji i twardosci miesnia

Zmieniony przez - listek20 w dniu 2010-04-13 11:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
To spróbuj kupić co z firm, które nie skupują gotowych tabletek.
Tylko robią sami, zapłać porządnie i korzystaj z uroków prawdziwego winka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie oma

Następny temat

Saidy po trenie.

WHEY premium