SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino solo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bralbym. u mnie chlopaki chrupia czasem winko lapharmy solo i ostatnio chlopa dobrze poczesalo, cos tam na wadze przyszlo (2-3kg), wizualnie bardzo dobrze, gestosc, super jakosc (ale to juz specyfika chlopa, on zawsze ma super jakosc, nawet na suchara).

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1610 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6674
Wino inject desma 6 tyg. jak chcesz solo leciec.W inna opcje bym sie nie pchal.Po Atomicu solo nie bedziesz zadowolony.

(ON)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
No ok to dzieki chłopaki, spróbuje w takim razie. No i dowiem sie czy cos wiecej do wyboru oprócz stanoxa i atomica bede miał. A jak nie to poprostu strzele wieksza dawke i ew. może jednak ten clen dorzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
wino z razaka też chwalone
albo inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
dla mnie tylko w gre wchodza:
cetabon/azolol_sloik/la.pharma/

mam zamiar przetestowac balkana - licze ze sie nie zawiode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19395
biore wkoncu 200tab wina atomica, 100tab clena balkana i zobaczymy jak bedzie. A mam nadzieje ze bedzie za***iscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie oma

Następny temat

Saidy po trenie.

WHEY premium