SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino+meta. Cykl do oceny.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
dieta to sprawa indywidualna białka do max 3 gr na kg 1 gr tłuszczu,a węglami trzeba manipulować w trakcie cyklu patrząć co się dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
dzięki. Ile takich cykli w roku można zrobić? Oczywiście z odpowiednią profilaktyką. Jakie przerwy między cyklami?

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
dobrze by było zrobić taką przerwę jak cykl i odblok,w tym czasie na zamiane dajesz kreatyne,dobrze pomiedzy takimi cyklami podratować wątrobe heparagenem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
przy odbloku można juz wbić krete?

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
wbijać nie lepiej pićw ost tyg cyklu daj już kretke

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
hehe dzięki wielkie. Napisałeś wcześniej o odbloku że 10 tabsów clomu. Wszystkie tabsy są 50mg? Jak dawkować?

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Hmmm... w sumie też zacząłem już brać wino solo 30mg ed, jestem w 10 dniu, mam jeszcze 100 tabs. Mam też metę 120 tabs odłożoną w szafce, dało by radę jakoś teraz ją wcisnąć (bo skoro mówicie, że wino solo to marnowanie środka to trochę lipa, to nie wiem czy jest sens dalej brać..)? czy lepiej już pociągnąć to wino do 6 tygodnia, zrobić przerwę i najwyżej później dać mix wino + meta? Dodam, że to mój pierwszy cykl.

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2012-07-26 19:41:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
Na mnie narazie wino działa pozytywnie. Nie ma jakiś wielkich przyrostów ale 1,5kg na wadze do przodu bez fatu po dwóch tygodniach. Następny zrobie z mietkiem i zobacze co da. Trzeba próbować bo każdy organizm inaczej reaguje. Jak coś będzie nie tak ze mną po tym winie to zrezygnuje z następnych cyklów i trudno. Zawsze pozostaje micha i suple

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Ja teraz jestem w 10 dniu, jak na razie jakiegoś działania nie czuję, ale rzeczywiście waga poszła 1kg do przodu po bardzo długiej stagnacji, a kalorii wgl nie dodawałem. Tylko też wagą to nie ma co się za bardzo sugerować.


Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2012-07-26 19:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3299
mięso napewno twardnieje bynajmniej umnie czuć teraz a zawsze było takie sobie. Siła do góry ci już poszła?

Dziś jestem większy niż wczoraj ale mniejszy niż jutro.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omaddren + deca

Następny temat

Czy warto już stosować doping?

WHEY premium