SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta + Test + Deca - 2gi cykl - Do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3347

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

94

Wzrost

184

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

120

Obwód uda

64

Obwód talii

88

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B: 350-400g W: 400-450g T: 100g max

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 Cykl (1-8 Test E 250mg e5d // 9-16 Test C 250mg e5d // 16-18 Test P 50mg e2d

Opisz swój plan treningowy

5x Silka 2x Cardio /Tydzien

Cel cyklu

Masa, Sila, mozliwe bez przybierania Fatu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

2 Miesiace

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15-16 %

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endomorph

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
Witam wszystkich! Do oceny moj drugi cykl ulozony przez mojego Aptekarza. Prosze o wasze opinie bo Aptekarz 2-3x go zmienial / korygowal i mam watpliwosci... a wiec tak:

1-10 Tyg Metanabol z PMP 30mg /ed
1-10 Tyg Test Enan z Dose Generic 500mg /e5d
1-20 Tyg Deca z British Dragon 200mg /e7d
11-20 Tyg Test Cypionat DoseGeneric 500mg /e5d
20-30 Tyg Sustanon z Dose Generic 500mg /e7d

i teraz to co mnie dziwi... sam za duzo doswiadczenia nie mam ale troche czytalem i mi to nie podpada...

30-33 Tyg Test E (Prolongatum Jelfa) 100mg/e5d

i ze niby tym mam zejsc z cyklu... ze na moja wage to jest sredni cykl i mam zejsc tesciem bez zadnych odblokow... ewentualnie tylko nolvadex w pogotowiu jakby gino sie robilo... ma racje? co wy na to...?

z gory dziekuje za kazda powazna odpowiedz :)

Pozdrawiam


Edit!!!!!!

Cos sp*******lem i nie wiem jak edytowac ankiete...

sklonnosc do lysienia: brak
Rekordy: Klata 130kg Martwy: 165kg Prysiad: 155kg
Sorry ale nie obczajam jak edytowac ankiete dlatego tu

Zmieniony przez - Andrzej91 w dniu 2015-08-17 22:14:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Andrzej ja z trochę innej beczki nie spróbowałbyś zamiast deki , npp z propem ,nie musisz tak długo brać mniejsza kumulacja prolaktyny, koszta jak na cykl są małe.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc, to może ja
ankiety nie da rady edytować jak już jest dodana
cykl be jak dla mnie
brak pct, to ten twój aptekarz/diler niech zajmie się czytaniem poezji, albo....... o gra w szachy dla niego, albo nie, to za trudne, może bierki mu doradź

i ten cykl też on? 1-8 Test E 250mg e5d // 9-16 Test C 250mg e5d // 16-18 Test P 50mg e2d??
zmniejsz białko bo ponad 4g to za dużo, nie musisz tak męczyć organizmu. Jak bardzo zalewa to zmniejsz węgle podbij tłuszcze i na przyszłość nie musisz dopisywać nazw labów koło środków, wystarczy ich stężenie i si.

jeżeli masz robić to zrób to jak się należy, metkę ewentualnie bym dał na kicka, bo za dużo 10tygodni, jeżeli chcesz taki długi cykl to ja zamiast DD dał bym boldo, dam ci dwie wersje z boldkiem i DD

1-5 meta 20mg ed
1-5 enan 250 week
1-5 DD 200 week
6-20 enan 250e5d (ewentualnie gdzieś można pod bić na e4d 250mg np w 12tygodniu)
6-18 DD 250 e5d
hcg w 6 12 17 tygodniu po 2x 2500 e3d
a jak chcesz dłużej to coś można jeszcze pokombinować

1-5 meta 20mg ed
1-5 enan 250 week
6-30 enan 250 e4d (ewentualnie gdzieś można pod bić na 250e3d)
1-28 bold 500e5d
hcg w 7 12 18 24 tygodniu po 2x 2500 e3d

do pct potrzeba: 15 tyś hcg, 25 30 cloma, 30 nolwy (na początku cloma da się z niego front)

przed cyklem badania hormonów: testosteron całkowity estradiol prolaktyna progesteron + alat aspat ggtp morfologia ob, dla siebie lipidogram kortyzol TSH

pod ręką exe czyli substancja czynna Exemestanum nazwy handlowe leków symex etadron (gdyby cycuszki rosły, ale warto mieć w kieszeni)
ciekawe czy ten twój inteligentny rzeźbiarz-poeta powiedział że do dd trzeba coś na prl, najlepszy cabaser, bo wróbelek może przestać latać
do bolda acard 75mg ed, bo krew robi się gęsta, jak to nie pomoże to kabelki na wierzch i do szpitala oddać krew.

2 tygodnie przed wejściem w pct badania estradiolu progesteronu i prolaktyny, stabilizacja hormonów i wtedy rozpisujemy pct,

jeden grzyb jakie testo będzie szło, mi np najbardziej pasuje prop i cypio

i poczekaj jeszcze choć miesiąc zanim z tym cyklem wystartujesz, bo tam chodziło ci 2 miechy od końca pct, co nie?


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-18 01:23:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Wszystko zostalo powiedziane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
zioekt
a więc, to może ja
ankiety nie da rady edytować jak już jest dodana
cykl be jak dla mnie
brak pct, to ten twój aptekarz/diler niech zajmie się czytaniem poezji, albo....... o gra w szachy dla niego, albo nie, to za trudne, może bierki mu doradź

i ten cykl też on? 1-8 Test E 250mg e5d // 9-16 Test C 250mg e5d // 16-18 Test P 50mg e2d??
zmniejsz białko bo ponad 4g to za dużo, nie musisz tak męczyć organizmu. Jak bardzo zalewa to zmniejsz węgle podbij tłuszcze i na przyszłość nie musisz dopisywać nazw labów koło środków, wystarczy ich stężenie i si.

jeżeli masz robić to zrób to jak się należy, metkę ewentualnie bym dał na kicka, bo za dużo 10tygodni, jeżeli chcesz taki długi cykl to ja zamiast DD dał bym boldo, dam ci dwie wersje z boldkiem i DD

1-5 meta 20mg ed
1-5 enan 250 week
1-5 DD 200 week
6-20 enan 250e5d (ewentualnie gdzieś można pod bić na e4d 250mg np w 12tygodniu)
6-18 DD 250 e5d
hcg w 6 12 17 tygodniu po 2x 2500 e3d
a jak chcesz dłużej to coś można jeszcze pokombinować

1-5 meta 20mg ed
1-5 enan 250 week
6-30 enan 250 e4d (ewentualnie gdzieś można pod bić na 250e3d)
1-28 bold 500e5d
hcg w 7 12 18 24 tygodniu po 2x 2500 e3d

do pct potrzeba: 15 tyś hcg, 25 30 cloma, 30 nolwy (na początku cloma da się z niego front)

przed cyklem badania hormonów: testosteron całkowity estradiol prolaktyna progesteron + alat aspat ggtp morfologia ob, dla siebie lipidogram kortyzol TSH

pod ręką exe czyli substancja czynna Exemestanum nazwy handlowe leków symex etadron (gdyby cycuszki rosły, ale warto mieć w kieszeni)
ciekawe czy ten twój inteligentny rzeźbiarz-poeta powiedział że do dd trzeba coś na prl, najlepszy cabaser, bo wróbelek może przestać latać
do bolda acard 75mg ed, bo krew robi się gęsta, jak to nie pomoże to kabelki na wierzch i do szpitala oddać krew.

2 tygodnie przed wejściem w pct badania estradiolu progesteronu i prolaktyny, stabilizacja hormonów i wtedy rozpisujemy pct,

jeden grzyb jakie testo będzie szło, mi np najbardziej pasuje prop i cypio

i poczekaj jeszcze choć miesiąc zanim z tym cyklem wystartujesz, bo tam chodziło ci 2 miechy od końca pct, co nie?



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-18 01:23:57



Siema!

1wszy cykl spisal mi ten sam koles, kazal zmienic enan na cypio w polowie bo mowil ze po jakims czasie organizm sie przyzwyczaja i trzeba zmienic estra... na koniec dal propa i propem kazal mi zejsc z cyklu... co tez tak uczynilem... jezeli chodzi o zdrowko wszystko jest ok i na miejscu... nabytej masy podczas cyklu bylo niecale 6kg z czego zostalo z 3.5-4kg... nabyta sila pozostala... no moze nie w 100% ale spadki sa minimalne - bardziej widoczne w cwiczeniach w seriach... maxy zostaly nienaruszone...


Co do diety, to cwicze od ponad 4 lat i duzo eksperymentowalem z dieta i suplami i zauwazylem ze im wiecej bialka tym lepiej szlo... wiec glupio by bylo wlasnie teraz obcinac bialko gdy zaczalem bawic sie z koksami ktore podwyzszaja synteze protein... jezeli chodzi o wegle i tluszcz... to u mnie nie bardzo funkcjone ich mieszanie podczas posilkow... zaraz mi sadlo w pasie leci w gore... wiec kalorie musze brac albo z wegli albo z fatu... gdzie przy redukcji wegli a zwiekszeniu tluszczow - slabo trenuje, trening nie ma kopa, nie ma postepow... wiec wegle... ok ale nie o diete tu sie rozchodzi tylko o leki :D

sprawa wyglada tak, ze produkty ktore wypisalem w zamierzanym drugim cyklu... juz posiadam... a wiec:

3x10ml Test E 250mg/1ml
3x10ml Test C 250mg/1ml
3x10ml Susta 250mg/1ml
20x 1ml Deca 200mg/1ml
5x 1ml Test E (Prolongatum) 100mg/1ml
i 2 paczki Mety po 100tab 10mg/tab (ktore niestety traca date waznosci w listopadzie 2015)

i PCT kupilem profilaktycznie
100tab clomid
100tab tamoxifen (to chyba nolva?)
i 3x 1500 IU / amp Pregnylu (ponoc HCG)

Jestem na chwile obecna w robocie za granica, mam to przy sobie i chetnie bym wlasnie z tego zrobil uzytek... tu nie bardzo chce cos dokupywac bo tu mi oferuja 120€ za 10ml Testa... wiec troche cena... hmm jakby to powiedziec - zachodnio-europejska :D a do Polski na zakupy nie zjade przez nastepne...9-10miesiecy


Pytanie jeszcze... zwiekszajac dawke - przyjmowac srodek czesciej ? np. Test E 250mg ? zamiast e5d e3d ? Bo deal mowil ze kazdy srodek bierze sie w pewnych odstepach... np: Test E - co 5 dni... Deca co 7 itd... i tego nie zmieniac... jak juz to wiecej soku wciagac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli tak twierdzisz z dietą, to nie będę się kłócił, ale wydaje mi się że po prostu jak dałeś 4g białka, to po prostu zwiększyła się kaloryczność i tyle, równie dobrze mogłeś podbić tłuszcze.

a zapytaj się dla mnie tego dila, co się stanie jak dekę będziesz bił co 4 albo 5 dni a nie co 7? Bo mnie to bardzo ciekawi. Czy ma to na celu żeby wszystko szło w różne dni i żeby sobie pokiełbasić, kiedy co szło i kiedy ma iść? 100tab cloma to na 4 cykle hcg masz mało, i to bardzo. Ja Ci powiedziałem jak to widzę, ale ty i tak swoje (w sensie dila), według jego rozpiski po 20 tygodniu po odstawieniu deki ja myślę, że będzie stagnacja w sumie już po metce będzie, nie wiem czego oczekujesz, że ktoś ci tu powie: "tak kolego piękny cykl, nie dawaj pct po 30tygodniach". Ogólnie nie jest ta wersja z tymi testami najgorsza (ta Twojego dila), ale nie potrzebne takie mieszanie estrami, możesz dać jeden test za drugim nie ma problemu, ale trochę by trzeba bylo to zmodyfikować, żeby miało ręce i nogi

zioekt

ciekawe czy ten twój inteligentny rzeźbiarz-poeta powiedział że do dd trzeba coś na prl, najlepszy cabaser, bo wróbelek może przestać latać





Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-18 18:09:27

Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-18 18:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Andrzej91

1-10 Tyg Metanabol z PMP 30mg /ed
1-10 Tyg Test Enan z Dose Generic 500mg /e5d
1-20 Tyg Deca z British Dragon 200mg /e7d
11-20 Tyg Test Cypionat DoseGeneric 500mg /e5d
20-30 Tyg Sustanon z Dose Generic 500mg /e7d



Ale patent, ale mix...
Jak ta deka z BD okaże się być propem, to będziesz już miał full wypas... zabraknie tylko undestora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Moim zdaniem , za bardzo kombinujesz , będzie problem jak będzie pct, po drugie trochę wiedza niestety Andrzej szwankuje bez urazy.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-08-18 23:36:37

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ten aktor artysta go w błąd wprowadza, a pct nie będzie po 33tygodniach, bo nie trzeba, tak mu radził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Teraz rozumiem Andrzej nie słuchaj rad aktora

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
zioekt

ciekawe czy ten twój inteligentny rzeźbiarz-poeta powiedział że do dd trzeba coś na prl, najlepszy cabaser, bo wróbelek może przestać latać




Hey!

No nic mi i tym nie mowil... dzisiaj pytalem go czy cos brac na tego wrobelka do deki... i pokazalem mu posty... cabaser... nie wie co to jest :P ja z reszta tez.... w kazdym razie facet twierdzi ze jak do deci leci testosteron i po dece bedzie dalej lecial to z libido i erekcja nie powinno byc problemow - bynajmiej niby nie zna nikogo kto by mial... jezeli chodzi o pct to on "nie ma nic przeciwko - ale sam przy jak to nazwal malych ilosciach nigdy nie bral" dopiero przy mocniejszych dawkach i to tez tylko clomid i tamoxifen

chce dodac ze jakbym mu wierzyl z tym pct w 100% to bym niczego na odblok profilaktycznie nie kupowal... dlatego zwracam sie do Ciebie / do Was! Bo tu jest wiecej doswiadczonych osob ktore moga mi doradzic. Z racji jak zauwazyl kolega wnc1964 moja wiedza jest dosc mala ... + poki co, kazdy komentarz na forum jest negatywnie nastawiony do stylu myslenia mojego deala - a wiec jestem otwarty na wasze propozycje... Chce zaczac z cyklem tak za mniej wiecej 3 tygodnie... wypisalem co posiadam i w jakich ilosciach...

Prosze o wasze propozycje rozpiski i dzieki za dotychczas podane infosy!

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32
A zioekt jeszcze to...

"a zapytaj się dla mnie tego dila, co się stanie jak dekę będziesz bił co 4 albo 5 dni a nie co 7? Bo mnie to bardzo ciekawi. Czy ma to na celu żeby wszystko szło w różne dni i żeby sobie pokiełbasić, kiedy co szło i kiedy ma iść?"



Na to on odpowiedzial ze jak dany lek u3muje wysokie stezenie przez "X dni" to sie go bije co "X dni" a nie co "Y dni" - tlumaczyl mi ze deke powinno sie brac co 7 dni... bo jak np. potem zaczne brac od 5tego dnia... to dzien 6 i 7 bede mial wyzsza dawke niz pozniej "nowy dzien 1-2-3-4-5"... tlumaczyl mi to jak na "wykresie" ze powstana gorki i spady stezenia .. i wedlug niego od tego moze sie ptaszek pogniewac i niby psycha sie ryje

Co Wy na ta interpretacje?



Zmieniony przez - Andrzej91 w dniu 2015-08-19 16:49:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoze ktos rozpisac tren bold susta

Następny temat

Winstrol tabletki i antydepresanty?

WHEY premium