SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka czwórka POWER TOUR

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
No a mnie sie wydaje ze pajaca to Ty teraz z Siebie robisz przez neta.Nie mozesz oceniac kogos czy ktos ma gust czy nie , kazdy ma inny a Tobie nic do tego zebys ocenial druga osobe.Przyczep sie czarnuchow ze chodza na czarno albo raperkow ze maja krok na kolanach a nie do..je..bales sie chlopakow ktorzy cwicza.

Zmieniony przez - morph4 w dniu 2006-06-02 21:06:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Pelson naprawde kozak fotorelacja.
Bez sogacza się nie obejdzie.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Mogą sobie chodzić jak chcą, a ja równie dobrze moge wyrażać swoje odczucia. Poza tym skoro ktoś ubiera się w rzucające się w oczy ciuchy musi się liczyć z tym, że ludzie będą na to zwracać uwagę i nie wszystkim to może się podobać. Prawda? Nie wiem dlaczego mnie obrażasz ponieważ ja nie napisałem ani słowa na temat Twojej osoby.

Czarnuchów, a raczej Murzynów nie czepiam się ponieważ czepiać się z powodu koloru skóry to skrajne prostactwo, ksenofobia i rasizm. Nikt sobie nie wybiera koloru skóry. Poza tym ja się chłopaków nie czepiam tylko daje wyraz że niekoniecznie podoba mi się ich styl ubierania się. Mam do nich szacunek jako sportowców ale to nie znaczy że musze bezgranicznie wielbić cokolwiek robią.

Słusznie zauważyłeś, że każdy ma inny gust... więc wyjaśnij mi jak to jest że grupa osób uprawiająca konkretny sport ma taki sam gust a żeby było śmieszniej to prawie nieobecny w kręgach nie-kulturystycznych? Wydaje mi się że dużo osób ubiera się tak wcale nie dlatego że tak im się podoba, tylko sądza, że tak kulturysta powinien wyglądać. Ale to już temat na głębsze rozważania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Włącze się w tę waszą dyskusje

1. O gustach się nie dyskutuje.

2. Natomiast nie można kogoś ganić za to że wyraził swój stosunek do ubioru, bo to naturalna rzecz, że jednym się coś podoba a drugim nie.

3. Z pierwszej zdjęciówki, ogólnie pogwałceniem wszelkich norm estetycznych jest kurtka skórzana, do szerokich czerwonych dresów Landiera. Nie najlepiej to wygląda i do tego w restauracji.
Usprawiedliwieniem jest to że chłopaki idą później na siłkę (czy też z tej siłki wracają).

4. Reasumując nie będziemy się kłucić o ubrania, wszak to nie jakieś babskie, forum mody

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1200 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12593
Witam,jako organizator tej imprezy wyjaśnie problem ubrań.Czas był napięty i Ladnier prosto po treningu zabrany został na zwiedzanie miasta.Nie było czasu na kąpiel ponieważ było już pózno i osoby ,które zobligowały się go oprowadzać miały jeszcze inne obowiązki.Gwarantuje Wam,że prywatnie Joe nie chodzi w czeronych dresach i skórzanej kurtce.Co do saszetek przy spodniach to wiem,ze noszą w nich wszystkie dokumenty.Czy koks?Nie wiem nie sprawdzałem i nie obchodzi mnie to.
Dobra fotorelacja!!!!

Życie jest zbyt krótkie, by być małym...
www.fitnessauthority.pl

www.premiumsports.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Chciałbym jeszcze raz podkreslić, że ja nie mam nic do chłopaków. Taki Ladnier jest świetnym sportowcem i to doceniam. Tylko pozwoliłem sobie skomentować ubiór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Muzyk nie chodzilo mi o murzynow jak ty to wywnioskowales tylko o osoby ubierajace sie na czarno tzn Metalowcow itd (potocznie czarnuchow).Nie jestem rasita i nie mam nic do murzynow czy do jakiejs innej rasy - to takie male sprostowanie.


Ok.Nie sprzeczajmy sie juz bo nie ma o co.Niech kazdy ubiera sie jak chce.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Widzisz, sam kiedyś byłem metalowcem i tak chodziłem. Potem przestało mi się to podobać i teraz ani troche po mnie nie widać czego słucham.

Ale też sądzę, że powinniśmy przestać się sprzeczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8319
W saszetkach na pasie mają towar na własny użytek, czasem sprzedają od ręki!!!!!!hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 254 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
sog leci

!!! SHUT THE f*** UP AND TRAIN !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NEW YORK PRO-zwycieska passa debiutanta

Następny temat

MP Kobiet w kulturystyce i fittness oraz mężczyzn w fitness Mińsk Mazowiecki 20-21/05

WHEY premium