SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Whey 100

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 887

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga / wzrost

18

Staż treningowy

73 kg/176cm

Cel cyklu

1,5r
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
Witam
właśnie kupiłem sobie białko whey nutrition 100 smak czekoladowo-kokosowy, zrobiłem sobie szejka zajrzałem do srodka a tam pełno piany, pełno jakiś kropek prawdopodobnie nierozpuszczone kakao, a po za tym zauważyłem niewielką ilość jakiś czarnych paprochow. Czytałem opinie i było pełno pozytywnych , jak myślicie czy te czarne paprochy to jakieś zaniczyszczenia jeść te białko czy wyrzucić do kosza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Kupiłeś nowe w sprawdzonym sklepie?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
K_PS
Kupiłeś nowe w sprawdzonym sklepie?

od znajomego ale było oryginalnie zamknięte ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 165
Jeżeli chodzi o moją styczność z tym białkiem to miałem smak ciasteczkowy i idealnie sie rozpuszczało za każdym razem, myślę, rozpuszczałeś w mleku czy w wodzie ? Możliwe że białko było źle przechowywane przez twojego kolege lub sklep w którym kupił, bo normalnie się to nie powinno zdarzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jak dla mnie to kolega ma pierwszy kontakt z białkiem i nie wie co się dzieje ;p.
Dużo razy miałem Whey 100 i nigdy nie miałem kłopotów z rozpuszczalnością ani z pianą. Te małe grudki to jednak jakieś nierozpuszczone resztki. Pomachaj trochę dłużej i mocniej tym shakerem, a się rozpuści jak należy dodatkowo jedna miarka na 300ml tak żeby było optymalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
GajaKing
Jeżeli chodzi o moją styczność z tym białkiem to miałem smak ciasteczkowy i idealnie sie rozpuszczało za każdym razem, myślę, rozpuszczałeś w mleku czy w wodzie ? Możliwe że białko było źle przechowywane przez twojego kolege lub sklep w którym kupił, bo normalnie się to nie powinno zdarzać

rozpuszczam w mleku , moze i zepsute , zrobie jescze jednego szejka i zobacze jak bedzie tak samo to wyląduje w smieciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
youtubecn11
Jak dla mnie to kolega ma pierwszy kontakt z białkiem i nie wie co się dzieje ;p.
Dużo razy miałem Whey 100 i nigdy nie miałem kłopotów z rozpuszczalnością ani z pianą. Te małe grudki to jednak jakieś nierozpuszczone resztki. Pomachaj trochę dłużej i mocniej tym shakerem, a się rozpuści jak należy dodatkowo jedna miarka na 300ml tak żeby było optymalnie.

z tym białkiem rzeczewiscie mam pierwszy raz styczność , bo wcześniej to kilogramami żarłem sfd wpc econo ( biała czekolada) i nie było żadnej piany dobrze sie rozpuszczało , a na jedna porcje 30g zawsze leje 300-500 ml mleka więc nwm co to ma być :> , jak widać droższe nie zawsze znaczy lepsze :>


Zmieniony przez - Green1 w dniu 2016-08-08 11:11:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
teraz pytanie za 1000000$ czy cos może mi sie stać od tego białka jeżeli jednak nie było dobrze przechowywane ( proch ma normalny wygląd i zapach, data wazności do 2018r) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
jeżeli do chwili obecnej Cię nie przeczyściło to nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 493
flex1976
jeżeli do chwili obecnej Cię nie przeczyściło to nic


troche mnie zgazowało ale tak to nic sie nie dzieje , znajomy od ktorego kupiłem to białko mowi ze w akurat czekoladowo-kokosowym smaku to tak jest ...


Zmieniony przez - Green1 w dniu 2016-08-08 23:20:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bcaa - jak w końcu jest z tą dawką?

Następny temat

Odchudzanie

WHEY premium